“Godne polecenia miejsce!”
Restauracja Kurka Wodna — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Kurka Wodna
Opis: Drodzy Goście, Pewnie zastanawiacie się skąd pochodzi nazwa naszej restauracji - „ Kurka Wodna” i dlaczego proponujemy tak szeroki wybór win węgierskich. Dlaczego wina węgierskie? To nie tylko świadomy wybór jakości, ale także ukłon w stronę historii. W sercu Małopolski dowodów przyjaźni polsko-węgierskiej mamy wiele, a pamięć o tym, że „nie masz wina nad węgrzyna”, jest wciąż żywa. Nasi przodkowie sprowadzali głównie wina węgierskie, najwyżej ceniąc sobie słodkie specjały z Tokaju. Poszliśmy zatem ich śladem, przekonując się, że dziś winiarstwo nad Dunajem stoi na światowym poziomie. A „Kurka Wodna” ? To cytat z jednej z naszych ulubionych polskich komedii. Zawsze wywoływał na naszych twarzach uśmiech i tego samego pragniemy dla Was, drodzy Goście. Chcemy by nasza restauracja była miejscem pełnym radości - szczerej i niezobowiązującej. Czujcie się u nas swobodnie, tak jak w domu. Mamy nadzieję, że doznania kulinarne, których będziecie tu doświadczać wprawią Was w dobry nastrój i zachęcą do powrotu w nasze gościnne progi. Zapraszamy!
Zrecenzowano 27 grudnia 2017

W restauracji "Kurka Wodna" miałam przyjemność spędzić służbową kolację wigilijną i muszę przyznać, że trudno było się do czegoś "przyczepić". Jedzenie pyszne i w porcjach dających szansę dotrwać do deseru. Obsługa miła i profesjonalna. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Polecam - nie tylko na służbowe wyjścia!

Dziękujemy, BeataC399

Zrecenzowano 16 grudnia 2017

Lady lokal, uprzejma obsluga. Menu dosc skromne pod wzgledem liczbnosci (4 czy 5 pozycji w kazdej kategorii). Porcja pierogow ruskich, schabowy z kapusta i frytkami (tu minus, nie moze w restauracji zabraknac zwyklych ziemniakow, jesli nie pieczone to chociaz tluczone, frytki sa dla fast foodow) i poledwiczki wieprzowe (najlepsze jakie w zyciu jadlam), jeden kasztelan i jedna lampka bikavera 120 zl. Jedzenie bardzo dobre a porcje sluszne. Dwa zastrzezenia: farsz w pierogach troszke zbyt pikantny a cebula po wierzchu spalona (niezdrowo). Nie zrozumialam tez wyboru talerzy, na ktorych serwowano, talerzy czarnych uzywa sie do potraw w kolorach jasnych i zywych, caly efekt estetyczny sosu z jezyn byl zupelnie niewidoczny, tak samo zielone ravioli na czarnym tle traca wizualnie.

Dziękujemy, magda s
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyjemne miejsce, fajny ogródek. Obsługa Ok, dania smaczne. Polecam wszystkim, którzy wolą odejść kawałek od Rynku i zjeść coś ciekawego

1  Dziękujemy, AsiaR134
Zrecenzowano 1 września 2017

Jedzenie bardzo smaczne, bardzo miła obsługa. Rozczarowuje wielkość porcji - na przykład spaghetti z rakami... Wyśmienite, ilość wystarcza tylko na rozdrażnienie kubków smakowych... Chyba, że potraktować je jedynie jako przystawkę. Tylko ta cena. Za przystawkę? Tyle?

3  Dziękujemy, rafanti
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Restauracje jest przy glownym szlaku z Wawelu na Rynek ale nie rzuca sie w oczy i wiele osob przechodzi nie zweracajac na nia uwagi
Przestronne podwurze oferuje w upalne letnie dni cien i ochlode.
Bardzo dobre dania - smaczne i ladnie podane
Moim zdaniem ceny sa stosowne do jakosci dan i raczej " srednie "
Mila obsluga
Miejsce godne polecenia