“Obiad”
Restauracja Kurka Wodna — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Kurka Wodna
Opis: Drodzy Goście, Pewnie zastanawiacie się skąd pochodzi nazwa naszej restauracji - „ Kurka Wodna” i dlaczego proponujemy tak szeroki wybór win węgierskich. Dlaczego wina węgierskie? To nie tylko świadomy wybór jakości, ale także ukłon w stronę historii. W sercu Małopolski dowodów przyjaźni polsko-węgierskiej mamy wiele, a pamięć o tym, że „nie masz wina nad węgrzyna”, jest wciąż żywa. Nasi przodkowie sprowadzali głównie wina węgierskie, najwyżej ceniąc sobie słodkie specjały z Tokaju. Poszliśmy zatem ich śladem, przekonując się, że dziś winiarstwo nad Dunajem stoi na światowym poziomie. A „Kurka Wodna” ? To cytat z jednej z naszych ulubionych polskich komedii. Zawsze wywoływał na naszych twarzach uśmiech i tego samego pragniemy dla Was, drodzy Goście. Chcemy by nasza restauracja była miejscem pełnym radości - szczerej i niezobowiązującej. Czujcie się u nas swobodnie, tak jak w domu. Mamy nadzieję, że doznania kulinarne, których będziecie tu doświadczać wprawią Was w dobry nastrój i zachęcą do powrotu w nasze gościnne progi. Zapraszamy!
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja ładna, czysto miła obsługa, gorzej z daniami nie polecam chłodnika z ogórków wyczułem nieświeże dodatki w chłodniku, psujące się warzywa, okropny rosół z kołdunami miniaturowymi z nieświeżym farszem. Brak niektórych dań chociaż przy wejściu wisi informacja, że podobno godne polecenia przez szefa kuchni. Polecam poszukać gdzie indziej.

Dziękujemy, Jedrek J

Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie drogie, mało na talerzu, dość długi czas oczekiwania, w gorące dni (30 stopni) zaproponowano nam miejsce na zewnątrz, słaba klimatyzacja wewnątrz.

1  Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 22 lipca 2017

Znakomita lokalizacja. Proste, eleganckie, ale przyjemne i przyjazne wnętrze. Uroczy ogródek w głębi budynku. Miła kelnerka. Pierwsze dania dość szybko. Pyszny rosół z kołdunami, b. dobra sałatka z kozim serem. Szkoda, że serwują tylko węgierskie wina (ale kelnerka zapewniła nas, że niebawem będą też hiszpańskie i włoskie). Trochę czekałam na kolejne danie, ale dotarła na stół bardzo dobra polędwiczka wieprzowa z dodatkami (choć kopytka zbyt miękkie i tylko ciepłe). Pyszna kawa. Minus za brak ręczników papierowych w łazience - gości nie było wielu, byliśmy w środku dnia. Rachunek - współmierny do tylu pozytywnych doznań. Na pewno wrócimy.

1  Dziękujemy, Ledia66
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Z gościem z zagranicy na kolację idziemy do Kurki Wodnej bo blisko centrum Festiwalu Miłosza. Najpierw żurek. Bułka jak talerz czy garnek po raz pierwszy zjadliwa. Objętość zupy raczej niewielka, ale smaczna z kawałkami kiełbasy i jajkiem przepiórczym. Ja na drugie pierogi z farszem z zająca. Znajomi sałatkę z serem kozim. Wszystko wysmakowane jak należy. Czerwone węgierskie wino dopełnia reszty. Kelnerka bardzo dobrze doradziła! Desery tez godne ze wszech miar polecenia!

2  Dziękujemy, Jerzy K
Zrecenzowano 10 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do spotkania w gronie przyjaciół... jedzenie wyśmienite, świeże i pięknie podane. Gorąco polecam !!!!

2  Dziękujemy, nozkajustyna

Restauracja Kurka Wodna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych