“Pysznie:)”
India Masala — recenzja

India Masala
Zamów online
Nr 248 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja INDIA MASALA serdecznie zaprasza w kulinarną podróż do Indii. Różnorodność potraw kuchni indyjskiej, przygotowywanych w naszej restauracji pozwoli zaspokoić gusta każdego, kto szuka nowych kulinarnych doznań. W naszej karcie menu znajdziecie Państwo bogactwo indyjskich dań, pochodzących z różnych regionów Indii, począwszy od łagodniejszych dań północnej części kraju, skończywszy na bardzo ostrych daniach , takich jak Vindaloo, charakterystycznych dla regionu Goa. Nasi kucharze, pochodzący z Indii, specjalizują się w potrawach przygotowywanych w piecu Tandoor. Jest to gliniany piec w kształcie dzbana a potrawy w nim przygotowywane mają niepowtarzalny smak i aromat. Marynowane wcześniej mięsa są wypieczone z zewnątrz , pozostając miękkimi i soczystymi wewnątrz, a pieczywo jest niezwykle chrupkie. Dania te nazywa się tandoori . W naszej kuchni wykorzystujemy tylko świeże warzywa i mięsa, mało przetworzone składniki oraz całe bogactwo indyjskich przypraw, takich jak, np. kardamon, kumin, kurkuma, liście curry, liście kolendry, chilli, kumin, kozieradka i wiele innych. Nasi kucharze używają specjalnej mieszanki przypraw - MASALA, skomponowanej specjalnie z myślą o Was, Drodzy Goście.

Kolejny raz i nie zawiodłam się:). Jedzenie pyszne, obsługa miła. Polecam , uwielbiam ich ryż w każdym daniu

Dziękujemy, Kasia S

Nie wiem bo się nie znam na kuchni indyjskiej ale mogę zawsze powiedzieć czy coś mi smakuje lub nie. W tym lokalu smaki były rewelacyjne. Świetna atmosfera klimatyczne wnętrze sprzyjające celebracji spożywania posiłku (w tej restauracji tak zwykle się nie je). Należy również pamiętać o personelu który jest najwyższych lotów.

Dziękujemy, Ben N

Jedzenie naprawdę rewelacyjne , obsługa miła, A dzięki zamku tych potraw można naprawdę się poczuć jak w Indiach.naprawde polecam.

Dziękujemy, W4384OPdamianp
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny, znakomita lokalizacja oraz krótki ocZas oczekiwania :) miła obsługa. Będąc w Krakowie zawsze wracam do tego miejsca :)

Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja Indian Masala znajdująca się na Małym Rynku w Krakowie to naprawdę świetne miejsce jeśli chce się zjeść smacznie i w miłej atmosferze. Restauracja ma kilka sal, ja ze znajomym i jedliśmy w ostatniej, dużej, w kolorycie Indii. Jedzenie było naprawdę pyszne. Wzięliśmy kilka potraw i każda zasługiwała na pochwałę, wszystko bardzo świeże, aromatyczne. Obsługa na piątkę z plusem, stała dbałość o klienta. Na koniec przepyszny drink bezalkoholowy na bazie soku grapefruita i mięty. Na pewno będziemy tam wracać na pyszne jedzenie. Polecam bardzo !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Curious434519

India Masala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w India Masala? Podziel się wrażeniami!