“Polecam”
India Masala — recenzja

India Masala
Zamów online
Nr 247 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja INDIA MASALA serdecznie zaprasza w kulinarną podróż do Indii. Różnorodność potraw kuchni indyjskiej, przygotowywanych w naszej restauracji pozwoli zaspokoić gusta każdego, kto szuka nowych kulinarnych doznań. W naszej karcie menu znajdziecie Państwo bogactwo indyjskich dań, pochodzących z różnych regionów Indii, począwszy od łagodniejszych dań północnej części kraju, skończywszy na bardzo ostrych daniach , takich jak Vindaloo, charakterystycznych dla regionu Goa. Nasi kucharze, pochodzący z Indii, specjalizują się w potrawach przygotowywanych w piecu Tandoor. Jest to gliniany piec w kształcie dzbana a potrawy w nim przygotowywane mają niepowtarzalny smak i aromat. Marynowane wcześniej mięsa są wypieczone z zewnątrz , pozostając miękkimi i soczystymi wewnątrz, a pieczywo jest niezwykle chrupkie. Dania te nazywa się tandoori . W naszej kuchni wykorzystujemy tylko świeże warzywa i mięsa, mało przetworzone składniki oraz całe bogactwo indyjskich przypraw, takich jak, np. kardamon, kumin, kurkuma, liście curry, liście kolendry, chilli, kumin, kozieradka i wiele innych. Nasi kucharze używają specjalnej mieszanki przypraw - MASALA, skomponowanej specjalnie z myślą o Was, Drodzy Goście.
Zrecenzowano 3 września 2019

Pyszna i zróżnicowana kuchnia Indyjska
Dania zróżnicowane z różnych regionów Indii, ale wszystkie przepyszne i aromatyczne. Obsługa na wysokim poziomie, stylowe wnętrza i sztućce, podgrzewane talerze, co uznaję za dodatkowy plus- każdy szczegół dobrze dopracowany. Polecam gorąco.

Dziękujemy, Sylwietta

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, chociaż smak zaskakująco słodki. Miła obsługa i fajna lokalizacja. Lepiej jednak nie wchodzić do łazienki, bo psuje ogólny dobry obraz tej knajpki.

Dziękujemy, V1362TQmonikab
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest absolutnie przepyszne ,świeże, aromatyczne. Pomimo ruchu krótki czas oczekiwania na dania. Byłyśmy tam z przyjaciółką trzykrotnie. Za każdym razem wychodziłyśmy zachwycone. Obsługa jest przesympatyczna, opiekuńcza i bardzo pomocna. Gorąco polecam tę restaurację i na pewno odwiedzę ją podczas ponownej wizyty w Krakowie :)

Dziękujemy, zosia_karczewska
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry kurczak Tikka masala, swietnie doprawiony i aromatyczny. Jedynie porcja mogłaby być nieco większa za taką cenę. Obłsugujacy mnie pan kelner bardzo miły i pomocny, biegał wokół stolików i pytał, czy wszystko jest ok. Mogę również polecić coś na deser czyli mango kulfi, fantastyczne!

Dziękujemy, 169martak
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Bardzo miła obsługa, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Dobrą rekomendacja powinien być fakt, że wtedy, gdy ja tam byłem, było tam również masę ludzi z całego świata.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maciej F

India Masala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w India Masala? Podziel się wrażeniami!