“Klasyka w smacznym wydaniu”
Restauracja Margit — recenzja

Restauracja Margit
Nr 901 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Krakowska Restauracja „Margit” działa od 1992 r. Położona jest w miejscu niezwykłym. Z jednej strony w niedalekiej odległości od zabytkowej części miasta, w pobliżu Ronda Mogilskiego z Operą Krakowską i Hotelem Chopin a z drugiej – blisko Ogrodu Botanicznego w budynku otoczonym ogródkiem pełnym zieleni i kwiatów, co sprzyja relaksowi i wytchnieniu. Zapewnia miejsce dla osób indywidualnych i rodzin a także wydzielone pomieszczenie dla VIP na piętrze. Świętowaliśmy z naszymi Gośćmi uroczystości rodzinne i przyjacielskie przy dźwiękach muzyki klezmerskiej wykonywanej przez wspaniałych muzyków zespołu o światowej renomie KROKE. Gościliśmy zagraniczne grupy turystyczne przy muzyce zespołu „Mogilanie”, laureatów licznych zagranicznych festiwali muzyki regionalnej.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Profesjonalizm uderza już od wejścia. Czysto, schludnie, nienachalna muzyka sącząca się z głośnika. Idealne na spotkanie biznesowe lub rodzinny obiad czy randkę. Obsługa miła i służąca radą. Dania naprawdę smaczne w porcjach takich jak na restauracje przystało, ładnie podane. Postawiłem na tatara wołowego i pierś z kaczki i nie czuje się zawiedziony. Z pewnością tu zajrzę podczas kolejnej wizyty w Krakowie. Do zobaczenia.

Dziękujemy, Pitter W

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

korzystałem z tego miejsca do spotkań biznesowych wiele lat i wielokrotnie. Szkoda, ze czas się obszedł źle z tym miejscem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Arkadiusz T
Zrecenzowano 23 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Moim zdaniem najlepsza polska kuchnia w Krakowie. Zjadłam dziś najlepsze pierogi ruskie w swoim życiu. Dziękuje!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, KasiaS2979
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mile przyjecie, super obsluga, pyszne jedzonko. Mniam mniam
Bylam z siostra pod wrazeniem w szerokim slowa znaczeniu :!)
Z pewnoscia polecam:)))

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Vacation11045337462
Zrecenzowano 28 lipca 2018

Lokal jest podzielony na kilka pomieszczeń, więc goście nie przeszkadzają sobie wzajemnie. Restauracja dysponuje ogródkiem dającym przyjemny cień. Miejsce to odwiedzamy rokrocznie w ramach spotkań towarzyskich, a z perspektywy czasu można stwierdzić, że i tak wcześniej niezła kuchnia jeszcze się polepszyła - polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Staszek M

Restauracja Margit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Margit? Podziel się wrażeniami!