Kraków

“Dobra jakość”

Vincenzo Pedone Pizza Napoletana-Pizzaitalianacademy
Nr 516 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)

Pizza bardzo dobrej jakości. Widać że ktoś dba o jakość produktów.Produkty prosto z Włoch Pizzeria godna polecenia.

Dziękujemy, Mateusz199057656

Zrecenzowano 6 września 2019

Jak w temacie. 2 dziewczyny obsługują, mogłyby być bardziej miłe. Pizza bardzo dobra. W lokalu ogólnie brud, syf, zaniedbanie, brudne stoliki, wygląda jak speluna. Może tak wyglądają pizzerie we Włoszech? ;-)

Dziękujemy, kamciok6
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety tytuł zdradza całą recenzje, ale od początku. Kiedyś to było ciekawe miejsce z dobrą pizzą. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że najlepsza neapoletana w Krakowie. Wszystko zaczęło się od tego, że pizzy nie przygotowuje Vincenzo. Jakiś czas temu przyszedłem tu na pizzę z dziewczyną i zamówiliśmy tradycyjną Margerittę. Moją uwagę przykuło to, że pani, która przygotowywała pizzę, obsłużyła nas, przyjęła pieniądze oraz wydała resztę cały czas mając na sobie rękawiczki, którymi przygotowywała i będzie przygotowywać pizzę. Niektórzy widzieli jak w tych samych wychodzi na papierosa... Około 15 minut później otrzymaliśmy pizzę – moja dziewczyna zauważyła brak bazylii, a kiedy o nią poprosiła, pani wyraźnie rozbawiona wyciągnęła z lodówki doniczkę z bazylią, wyrwała parę łodyg z liśćmi i zapytała czy może nam ją po prostu dać do ręki… Poprosiła o nałożenie NA PIZZĘ, gdzie powinna być od samego początku, bo w końcu jest wymieniona w karcie, po czym wychodząc usłyszeliśmy wybuchnięcie śmiechem. Nie była to już pierwsza taka sytuacja, a na stoliku obok również brakowało tego składnika. Nie była to jednak pierwsza taka sytuacja – jeszcze rok wcześniej zauważyliśmy zdjęcia na stronie na facebooku Pizzę Bufala Fresca. Dostaliśmy pizzę, która wyglądała zupełnie inaczej, a na pytanie obsługa odpowiedziała, że tamtą robili do zdjęcia. Jeżeli, starania są tylko dlatego, żeby się zareklamować, a normalnie obsłudze wyraźnie nie zależy i oszczędza na składnikach to ja niestety nie mam komentarza. Chciałem dać temu miejscu ostatnią szansę, ale niestety nie warto. Oprócz niezadowolenia można jeszcze posłuchać bardzo wulgarnej wymiany zdań pomiędzy pracującymi tam paniami. Nie warto tracić czasu i nerwów na ten lokal.

Dziękujemy, DarthSauron
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Porazka. Zero profesjonalizmu. Pizze robi jakis gość w towarzystwie dwuch siks ktore zachowuja sie niepowaznie I głupkowato. Ciasto gumowate, Spalony spód. własciciele nie pilnuja interesu,pseudo neapolitańczyk.Nie polecam

Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Możliwe że w tym niepozornym lokalu przy ul. Borsuczej podają najlepszą pizzę w Krakowie. Ceny bardzo przystępne a nawet niskie jak na jakość dań. Duży wybór i może to akurat nie jest zaletą ale dotychczas na żadnej którą jadłem się nie zawiodłem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, SKrakowski

Vincenzo Pedone Pizza Napoletana-Pizzaitalianacademy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vincenzo Pedone Pizza Napoletana-Pizzaitalianacademy? Podziel się wrażeniami!