“Najlepszy żurek w Krakowie”
Od Świtu do Zmierzchu — recenzja

Od Świtu do Zmierzchu
Nr 501 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wstąpiłem niedawno z narzeczoną i z czystym sumieniem mogę potwierdzić tytuł recenzji. Zamówiliśmy danie dnia: żurek (poezja: ziemniaki, grzyby, kiełbasa, jajko i znakomite przyprawy), schabowy (świeżutki ze znakomitego mięsa), ziemniaki (świetnie przyprawione) i surówka z białej kapusty (świetnie komponowała się z całością). Na pewno w niedługim czasie będziemy chcieli tam wrócić żeby ponownie spontanicznie się zaskoczyć w sensie jak najbardziej pozytywnym.

Dziękujemy, Adrian_Markowski

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Najlepsza zupa w Krakowie w przystępnej cenie bardzo przyjemna atmosfera. Świetne miejsce na zjedzenie domowego obiadu

Dziękujemy, jakubtroctravels
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy Żurek jaki jadłem (nie tylko w Krakowie). Przystepne ceny, mila i prztulna atmosfera.. Jednym slowem : polecam :)

Dziękujemy, GrzegorzB1591
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: anna_C4934BO, Właściciel, Od Świtu do ZmierzchuOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, chrupiące na bokach i wielkie dwa placki ziemniaczane z opcją śmietany bądź zestawu surówek. Polecam!

Dziękujemy, lenka_lop

Dziękujemy:)

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo dłuższego oczekiwania na zamówione dania to warto było. Schabowy z ziemniaczkami i surówkami plus dla drugiej osoby nalesniki z serem to naprawde "niebo w gębie ". Polecam. A restauracji dziękujemy za pyszny obiad.
U&W z Hannover

Dziękujemy, Urszula P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: anna_C4934BO, Właściciel, Od Świtu do ZmierzchuOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie:)

Od Świtu do Zmierzchu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Od Świtu do Zmierzchu? Podziel się wrażeniami!