Kraków

“Nierówny poziom”
Kto Wypuscil Skowronka — recenzja

Kto Wypuscil Skowronka
Zamów online
Nr 438 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 3 września 2019

Lubię tę restaurację, ze względu na przyjemny wystrój, ładny taras i fajną atmosferę. Jeśli chodzi o jedzenie, to jest ono niestety bardzo zróżnicowane. Zwykle przychodzimy tu na lunch. Lunch tygodnia to ciekawa sprawa, za 20 zł można zjeść zupę oraz drugie danie. O ile kuchnia polska i włoska serwowana w czasie lunchu jest ok, tak eksperymentowanie z innymi kuchniami nie wychodzi kucharzom. Jedliśmy już lunch meksykański (burrito, chilli con carne), chorwacki (pljeskavica) i azjatycki (zupa). Niestety, wszystko to było dalekie od doskonałości. Zupy zawsze były mdłe, niedoprawione. Moją ulubioną potrawą jest zapiekane w piecu penne carbonara, które jest naprawdę dobre. Pizza na 4.

Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Fatalna obsługa. Szkoda, bo to ładne, a nawet przytulne miejsce. Jedzenie często dobre, choć nie zawsze (o tym poniżej). Ceny nieco powyżej średniej. Niestety obniżam aż o trzy gwiazdki ocenę, ze względu na obsługę, prawie za każdym razem jest coś nie tak:
- klienci są traktowani jak nieproszeni goście, na szczęście jeszcze nie dochodziło do wyzwisk, ale miny i ton głosu kelnerek jedne z najgorszych jakie doświadczam w restauracjach (być może byłoby lepiej, gdyby podjechało się najnowszym Mercedesem, ale tego jeszcze nie testowałem), w wielu tańszych knajpkach jest znacznie milsza obsługa
- stosunkowo często w porównaniu do innych restauracji zdarzają się tu pomyłki między tym co się zamówiło, a co się dostało. To pół biedy, wszak kelnerka może się pomylić, ale na grzeczną informację o takiej pomyłce reakcją jednej kelnerki było wykłócanie się, że na pewno niczego nie pomyliła i kropka (choć w czwórkę dobrze słyszeliśmy składane zamówienie). Bardzo nieprofesjonalne podejście.
- pewnego razu byliśmy w 6 osób rodziną i w dwóch kotletach było częściowo surowe mięso. Blamaż kuchni, ale OK. Zgłosiliśmy to kelnerce i za to osobom, które miały ten problem podano gratisowe lody. Niestety po powrocie okazało się, że te lody były zepsute, osoby, które je zjadły, miały biegunkę.
- problemy są nawet przy zamawianiu telefonicznym, ze względu na słaby zasięg osoby, która odbierała moje połączenie, ledwo dało się ją zrozumieć. Podany czas dostarczenia zamówienia: "godzina, godzina-piętnaście", więc wiedząc to wyszedłem na pół godziny z domu. Gość, który dostarcza jedzenie przybył jednak w 20 minut, nie zastał nikogo, ale nie zadzwonił na mój nr telefonu. Zadzwonił za to pół godziny później oburzony, że nie chce mu się dwa razy wchodzić po schodach.

Jeśli to jest restauracja "z rodzinną atmosferą", to ja współczuję takim patologicznym rodzinom.

Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Liczba gości przerasta obsługę, pies z kulawą nogą nie interesuje się czekającymi klientami, menedżer "zaraz podchodzi" piętnaście minut.

2  Dziękujemy, Gandhi79
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny już raz odwiedzamy to miejsce na niedzielny obiad, miło, smacznie i szybko pomimo pełnego lokalu gości. Jedyny mankament to bardzo mały parking.

Dziękujemy, madalvina
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019

Śliczny i przytulny wystrój, podział sal tytułowo. My mieliśmy akurat przyjemność siedzieć w części tarasowej. Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, polecam placki ziemniaczane z żurawiną i oscypkiem. ceny na poziomie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Proponuje robić rezerwację, ponieważ w weekend ciężko znaleźć po południu wolny stolik.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pauciiia

Kto Wypuscil Skowronka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie
Skawina, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kto Wypuscil Skowronka? Podziel się wrażeniami!