“Wyśmienite jedzenie”
Musso Sushi — recenzja

Musso Sushi
Zamów online
Nr 1 123 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Zespół Musso Sushi to pasjonaci i entuzjaści kuchni japońskiej, którzy swoje doświadczenie zdobywali w topowych restauracjach,takich jak: Roka Londyn, Zuma Londyn, Kiin Kiin Kopenhaga,Sushi Samba Londyn, czy Sake no hana Londyn Ich doświadczenie przekłada się na ciekawe kompozycje smakowe oraz klimat Musso Sushi
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno przystawka (kimchi) jak i 54ro kawałkowy zestaw były rewelacyjne. Obsługa świetna i miła. Żona w ciąży dostała specjalnie połowę zamówienia ugrillowanego. Polecam wielce!

Dziękujemy, Piotrek K

Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy na warsztatach na integracji firmowej. Super mile przeprowadzone szkolenie. Sushi pyszne. Atmosfera bardzo przyjazna. Obsługa uśmiechnięta <3

Dziękujemy, Uminaaa
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracje odkrylismy dzięki aplikacji Finebite. Sushi bardzo swieze, niezwykle smaczne . Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam

Dziękujemy, Natalia Z
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

często zdarza mi się odwiedzić musso sushi w ramach wtorkowej promocji na ramen, który pomimo tego, że odbiega od klasycznych przepisów i jest dość autorski, bardzo mi smakuje. obsługa niestety, zależnie od dnia może trafić się bardzo dobra lub dosyć przeciętna.

ogromny plus za wystrój!

Dziękujemy, chickkpeaa
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Restauracja zadowoliła moja oczekiwania Zestaw sushi był bardzo smaczny, dobrze podany, na ciekawej ceramice. Herbatka smakowała wybornie, pani była tak miła, że zalała ja ponownie. Polecam restaurację.

Dziękujemy, Elwira W

Musso Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Musso Sushi? Podziel się wrażeniami!