Kraków

“SUPER Warsztaty Sushi!”
Musso Sushi — recenzja

Musso Sushi
Zamów online
Nr 1 149 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Zespół Musso Sushi to pasjonaci i entuzjaści kuchni japońskiej, którzy swoje doświadczenie zdobywali w topowych restauracjach,takich jak: Roka Londyn, Zuma Londyn, Kiin Kiin Kopenhaga,Sushi Samba Londyn, czy Sake no hana Londyn Ich doświadczenie przekłada się na ciekawe kompozycje smakowe oraz klimat Musso Sushi
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy na warsztatach na integracji firmowej. Super mile przeprowadzone szkolenie. Sushi pyszne. Atmosfera bardzo przyjazna. Obsługa uśmiechnięta <3

Dziękujemy, Uminaaa

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracje odkrylismy dzięki aplikacji Finebite. Sushi bardzo swieze, niezwykle smaczne . Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam

Dziękujemy, Natalia Z
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

często zdarza mi się odwiedzić musso sushi w ramach wtorkowej promocji na ramen, który pomimo tego, że odbiega od klasycznych przepisów i jest dość autorski, bardzo mi smakuje. obsługa niestety, zależnie od dnia może trafić się bardzo dobra lub dosyć przeciętna.

ogromny plus za wystrój!

Dziękujemy, chickkpeaa
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Restauracja zadowoliła moja oczekiwania Zestaw sushi był bardzo smaczny, dobrze podany, na ciekawej ceramice. Herbatka smakowała wybornie, pani była tak miła, że zalała ja ponownie. Polecam restaurację.

Dziękujemy, Elwira W
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w dwie pary, w tygodniu, gdzie ruch wcale nie był wzmożony. Czas oczekiwania na rolki wynosił godzinę. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby na samym początku ktoś poinformował nas, ze czas oczekiwania wynosi tak dużo, niestety nikt tego nie zrobił. 15 min oczekiwania na 4 puste kieliszki , a później kolejne 5 na karafkę wina. W trakcie składania zamówienia, nie wydawało się ze będzie jakiś problem. Jak się później okazało dostaliśmy tylko część naszego zamówienia, a na resztę musieliśmy znów czekać. Niestety zamówienie nie zgadzało się z tym co zamawialiśmy do tego stopnia, ze sama Pani kelner nie wiedziała co nam dokładnie zaserwowała. Sprawdzaliśmy wiec raz jeszcze wraz z menu co dokładnie zamówiliśmy, a co dostaliśmy. Kolejne oczekiwanie na poprawne zamówienie. Odnieśliśmy wrażenie, ze takie pomyłki musza mieć często miejsce, ponieważ nikogo to nie zaskoczyło. Sushi samo w sobie było po prostu takie sobie. O obsłudze mogę powiedzieć to samo - Średni serwis, sporo błędów, brak zainteresowania klientem. Prawdopodobnie więcej nie wrócę.

Dziękujemy, cuba233

Musso Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Musso Sushi? Podziel się wrażeniami!