Kraków

“Szczerze polecam!”

Spaghetteria Pizza & Pasta
Zamów online
Nr 716 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 3 września 2019

Odwiedziłam tę restaurację ponownie po roku i zauważam zmiany na plus. O ile wcześniej trafiały się przeciętne dania, o tyle teraz wszystko jest naprawdę pyszne. Widocznie zmiana właściciela służy tej restauracji. Szczerze polecam makaron porcini. Dobrze wspominam również krem pieczarkowy podawany w menu lunchowym. Dobra pizza. Wszystko jest bardzo dobrze doprawione, uwagę zwracają dobrej jakości składniki. Obsługa była bardzo miła. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa trzyma bardzo dobry poziom, obsługa miła i bardzo sprawna.
Zupa z owoców morza na 5+ tak samo krem z cukinii i fasoli szparagowej. Lemoniada pomarańczowa przepyszna. Bardzo smaczne, miękkie policzki z kaszą i konfiturą cebulową.
Potknięcie na kotlecikach wołowych: nieco zbyt wyraźny smak ziół (zdaniem narzeczonej zdominował mięso) i troszkę tłuste ziemniaki pieczone ;)

Polecamy :)

1  Dziękujemy, marekwue
Zrecenzowano 10 października 2018

Wystrój przepiękny, dużym plusem jest dodatkowa przestrzeń na zewnątrz oraz kącik dla dzieci, bogate menu, aromatyczne przyprawy- polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, RoyalCityApartments
Zrecenzowano 24 września 2018

Jedna z lepszych restauracji na Ruczaju. Niezłe makarony i burgery. Ładny wystrój, fajna karta. Bez fajerwerków, ale poprawnie.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Kaarolii
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze, miła obsługa. Dania wyśmienite, pizza godna polecenia. Od poniedziałku do piątku serwowane są różnorodne lunche. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, N P

Spaghetteria Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Spaghetteria Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!