Kraków

“Dziwne ale ciekawe miejsce”

Pod Wawelem Restauracja
Nr 304 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

To miejsce jest przedziwną krzyżówką dworcowego baru z najgłębszego PRL-u, z oktober festem. Atmosfera jak z szynku z okresu miedzywojnia. Ciężko mi opisać to miejsce, bo epitety jakie mi się cisną na usta mogłyby zniechęcić do jego odwiedzenia, a ta knajpa mi się naprawdę podoba i chętnie tam wracam. Dania mi smakowały, porcję są bardzo duże a ceny jak na tę lokalizację niewysokie. Koncepcja lokalu jest dowcipna co sprawia że bardzo miło spędzać się tam czas. Obsługa jajcarska- co dopełnia obrazu. W moim odczuciu słowo "dziwna" najlepiej określa tę knajpę. Oceniłem na 5, bo naprawdę polecam ją odwiedzić ;)

Dziękujemy, JakubC400
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo i polecamy się! Do zobaczenia!

• Więcej języków

Chodze tam od samego poczatku kiedy ta restauracja powstala a wiec juz kilka dobrych lat. Kiedys mozna tam bylo smacznie zjesc dzis to juz wylacznie przychodze tam na dobre piwo. Niby sa duze porcje i wyglada to apetycznie ale smaku to jedzienie nie ma. Typowa masowa. A szkoda. Kiedys bylo inaczej ...

Dziękujemy, Olgierd M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za Pana opinię! Cieszymy się, że lubi Pan do nas wracać - to dzięki takim Gościom jak Pan tworzymy klimat naszej restauracji. W związku z tym, że jest Pan naszym stałym Gościem, chcieliśmy zapytać, czy nie zechciałby się Pan z nami podzielić opinią odnośnie naszej kuchni będziemy zobowiązani. Gdyby chciał Pan opisać konkretne dania i sytuację prosimy o kontakt na adres e-mail: kompania-kuflowa@podwawelem.eu Prosimy o informowanie naszej obsługi, gdyby coś było nie tak, jak powinno - satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, że podzielił się Pan z nami opinią - dzięki takim informacjom możemy stawać się coraz lepszymi gospodarzami!

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, porcje spore, każdy się najadł. Niestety zabrakło jakiegoś efektu "łał" na 5. Wszystko było na dobrym poziomie od obsługi po jedzenie, ale nic nas nie zachwyciło.

Dziękujemy, aalvaro11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 17 września 2019

Dziękujemy bardzo! Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie i uda nas się zachwycić Państwa naszą kuchnią ;)

Zrecenzowano 10 września 2019

OSTATNIO KILKAKROTNIE BYŁEM W KRAKOWIE. SŁUŻBOWO I Z RODZINĄ. Na obiady wybraliśmy się do restauracji "Pod Wawelem Kompania Kuflowa". Jestem pod wrażeniem jakości potraw. Pełnej profesjonalizmu obsługi. Domowej atmosfery. Troski o turystę. Dania świeże, dobrze przyprawione. Podane odpowiednio szybko. Polecam wszystkim, którzy przyjeżdżają do Krakowa. W tym roku jeszcze będę co najmniej dwa- trzy razy z większą grupą i na pewno przyjdziemy TU na obiad i nie tylko. Pozdrawiam PANIE GRZEGORZU - TYMCZASEM.

1  Dziękujemy, 78kosmos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy bardzo serdecznie! Cieszymy się, że się Panu podobało - takie opinie są dla nas bardzo ważne! Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Pana i Pańskich gości już wkrótce ;) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 września 2019

Kiedyś była to rewelacyjna restauracja, byliśmy stałymi klientami, zawsze zadowolonymi. Niestety duzo się zmieniło. Po dzisiejszej wizycie jesteśmy zniesmaczeni. Wszystkie dania ekstremalnie przesolone a na stole Maggi jako dodatek (wtf?!). Przygrywa irytująca muzyka biesiadna i kapela z harmonią jak na wiejskim weselu.
Ogolnie jedzenie poniżej przeciętnej jak w fast foodzie, Nie polecamy. W 2019 jest masa lepszych miejsc.

Dziękujemy, Frizea
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że są Państwo niezadowoleni z wizyty. Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze, to razem tworzymy Pod Wawelem! Jeżeli zechcieliby się Państwo podzielić szerszą opinią odnośnie naszej kuchni bardzo prosimy o kontakt: kompania-kuflowa@podwawelem.eu Dzięki takim informacjom możemy stawać się coraz lepszymi gospodarzami. Przepraszamy i mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Pod Wawelem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Wawelem Restauracja? Podziel się wrażeniami!