“Pełny Profesjonalizm i zaangażowane pracowników. Kuchnia wyśmienita....”

Pod Wawelem Restauracja
Nr 301 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

OSTATNIO KILKAKROTNIE BYŁEM W KRAKOWIE. SŁUŻBOWO I Z RODZINĄ. Na obiady wybraliśmy się do restauracji "Pod Wawelem Kompania Kuflowa". Jestem pod wrażeniem jakości potraw. Pełnej profesjonalizmu obsługi. Domowej atmosfery. Troski o turystę. Dania świeże, dobrze przyprawione. Podane odpowiednio szybko. Polecam wszystkim, którzy przyjeżdżają do Krakowa. W tym roku jeszcze będę co najmniej dwa- trzy razy z większą grupą i na pewno przyjdziemy TU na obiad i nie tylko. Pozdrawiam PANIE GRZEGORZU - TYMCZASEM.

1  Dziękujemy, 78kosmos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo serdecznie! Cieszymy się, że się Panu podobało - takie opinie są dla nas bardzo ważne! Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Pana i Pańskich gości już wkrótce ;) Pozdrawiamy!

• Więcej języków

Kiedyś była to rewelacyjna restauracja, byliśmy stałymi klientami, zawsze zadowolonymi. Niestety duzo się zmieniło. Po dzisiejszej wizycie jesteśmy zniesmaczeni. Wszystkie dania ekstremalnie przesolone a na stole Maggi jako dodatek (wtf?!). Przygrywa irytująca muzyka biesiadna i kapela z harmonią jak na wiejskim weselu.
Ogolnie jedzenie poniżej przeciętnej jak w fast foodzie, Nie polecamy. W 2019 jest masa lepszych miejsc.

Dziękujemy, Frizea

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że są Państwo niezadowoleni z wizyty. Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze, to razem tworzymy Pod Wawelem! Jeżeli zechcieliby się Państwo podzielić szerszą opinią odnośnie naszej kuchni bardzo prosimy o kontakt: kompania-kuflowa@podwawelem.eu Dzięki takim informacjom możemy stawać się coraz lepszymi gospodarzami. Przepraszamy i mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend kolejki na stolik ale szybko sprawnie ida. Jedzenie zawsze swieze i miła profesionalna obsługa.Cytrynowka od menagera wyśmienita ;)Lubie tam wracać

Dziękujemy, madziara3011

Dziękujemy bardzo i polecamy się! Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie wszystko będzie na 5!

Zrecenzowano 6 września 2019

Swego czasu była to jedna z lepszych restauracji i chyba w związku z tym właściciel sobie odpuścił. Porcje dużo mniejsze niż był ceny wyższe często podawane zimne potrawy.

Dziękujemy, joanna13138

Bardzo nam przykro, że nie jest Pani w pełni usatyfakcjonowana z wizyty w naszej restauracji. Jeżeli chodzi o wielkość porcji to są one takie same, jak zawsze - uważamy, że dobrego nigdy za wiele. Jeżeli chodzi o ceny to odpowiadają one wysokiej jakości produktów, a na tym zależy nam najbardziej. Wybieramy produktu od sprawdzonych dostawców, ponieważ współcześnie dobry produkt jest na wagę złota. Przepraszamy, jeżeli nie spełniliśmy Pani oczekiwań. W sytuacjach, w których czują Państwo, że coś jest nie tak, jak powinno prosimy o informowanie o tym naszej obsługi lub jednego z kierowników sali. Bardzo przepraszamy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez 30 min czekaliśmy aż jakiś kelner łaskawie do nas podejdzie żebyśmy mogli złożyć zamowienie. W restauracji praktycznie pusto a mimo tego nie wyrabiają się z praca. Wszystkie stoliki dookoła nas są pełne brudnych nauczyn.

Dziękujemy, 943jakuba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo przepraszamy za taką sytuację. Chcieliśmy zapytać, czy kelner, który zaprowadził Państwa do stolika nie przyjął od Państwa zamówienia? Zgodnie z zasadami naszej restauracji każdego gościa do stolika odprowadza ktoś z naszej obsługi, przyjmuję zamówienie i dba o komfort gości przez cały czas spędzony w naszej restauracji. Jeśli tak się nie stało, bardzo prosimy o kontakt na kompania-kuflowa@podwawelem.eu i opisanie całej sytuacji. Chielibyśmy móc Państwa satysfakcjonująco przeprosić. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie, by mogli Państwo ocenić nasze dania.

Pod Wawelem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Wawelem Restauracja? Podziel się wrażeniami!