“Kiedyś świetna restauracja...”

Pod Wawelem Restauracja
Nr 302 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 6 września 2019

Swego czasu była to jedna z lepszych restauracji i chyba w związku z tym właściciel sobie odpuścił. Porcje dużo mniejsze niż był ceny wyższe często podawane zimne potrawy.

Dziękujemy, joanna13138
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo nam przykro, że nie jest Pani w pełni usatyfakcjonowana z wizyty w naszej restauracji. Jeżeli chodzi o wielkość porcji to są one takie same, jak zawsze - uważamy, że dobrego nigdy za wiele. Jeżeli chodzi o ceny to odpowiadają one wysokiej jakości produktów, a na tym zależy nam najbardziej. Wybieramy produktu od sprawdzonych dostawców, ponieważ współcześnie dobry produkt jest na wagę złota. Przepraszamy, jeżeli nie spełniliśmy Pani oczekiwań. W sytuacjach, w których czują Państwo, że coś jest nie tak, jak powinno prosimy o informowanie o tym naszej obsługi lub jednego z kierowników sali. Bardzo przepraszamy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

• Więcej języków

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez 30 min czekaliśmy aż jakiś kelner łaskawie do nas podejdzie żebyśmy mogli złożyć zamowienie. W restauracji praktycznie pusto a mimo tego nie wyrabiają się z praca. Wszystkie stoliki dookoła nas są pełne brudnych nauczyn.

Dziękujemy, 943jakuba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo przepraszamy za taką sytuację. Chcieliśmy zapytać, czy kelner, który zaprowadził Państwa do stolika nie przyjął od Państwa zamówienia? Zgodnie z zasadami naszej restauracji każdego gościa do stolika odprowadza ktoś z naszej obsługi, przyjmuję zamówienie i dba o komfort gości przez cały czas spędzony w naszej restauracji. Jeśli tak się nie stało, bardzo prosimy o kontakt na kompania-kuflowa@podwawelem.eu i opisanie całej sytuacji. Chielibyśmy móc Państwa satysfakcjonująco przeprosić. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie, by mogli Państwo ocenić nasze dania.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną jakiś czas temu na obiedzie w kompanii. Po za tym że porcje są duże i tanie to smaku (po za tłuszczem) wiele nie maja. Jedynie golonka była naprawdę spoko. Kelnerzy sztywni, wyuczone na pamięć formułki powtarzają.

Dziękujemy, K9865KKjank

Bardzo cieszymy się, że smakowała Państwu nasza golonka - sami ją uwielbiamy! Jeżeli chodzi o naszą obsługę to przykro nam, że nie spełniła ona Panstwa oczekiwań. Staramy się traktować wszystkich naszych gości tak, by czuli się komfortowo. Jeżeli zechcieliby Państwo podzielić się z nami szerszą opinią odnośnie naszej kuchni i obsługi bardzo prosimy o kontakt na kompania-kuflowa@podwawelem.eu Przepraszamy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne co mi przychodzi teraz do głowy to to że dostaliśmy świeżutki bardzo wielki kotlet schabowy na cały talerz no i oczywiście piwko. Klimat przeuroczy jeśli chodzi o restauracje w Krakowie. Szczególnie polecam miłośnikom tradycyjnego polskiego kotleta schabowego

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Sirk99

Dziękujemy bardzo i polecamy się!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca. Pyszne jedzenie, świetna i bardzo humorystyczna obsługa :) dla mnie top1 w Krakowie!

Dziękujemy, nowaczykmateusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Pod Wawelem RestauracjaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie! :)

Pod Wawelem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Wawelem Restauracja? Podziel się wrażeniami!