“Smaczna kolacja”

Pod Baranem Restauracja
Nr 70 wśród 1 756 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Dostawa, Rezerwacje

Duży wybór perfekcyjnie przygotowanych potraw. Szeroki wachlarz polskiej kuchni w najlepszym wydaniu.
Fachowa i uprzejma obsługa.

Dziękujemy, Ryszard G

Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Wieczorem ciężko o stolik, ale rezerwując wcześniej zawsze się coś znajdzie.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 3 marca 2018

Byłem wiele razy więc wypada w końcu opisać wrażenia.
W końcu jest to jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie.
Ostatnia wizyta kolejny raz potwierdziła, że warto tam jadać.
Rosół z kołdunami wyśmienity!
Ozorki w sosie chrzanowym doskonałe!
Nie ma lepszego miejsca żeby wypróbować nowe lub przypomnieć sobie stare smaki polskiej kuchni.
Obsługa pomocna i bardzo uprzejma.
Lokal wymagałby odświeżenia.
Ceny umiarkowane

1  Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 26 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

To już kolejna nasza wizyta w tej restauracji.
Tym razem nue było super z tego powodu że remont pomieszczenia obok zepsuł nam konsumpcję a także długo czekaliśmy na pierogi z mięsem.
Rozumiem ze sa one robione ręcznie na miejscu ale to było zbyt długie czekanie.
Reszta w porządku.
Kelnerzy pomocni o sympatyczni.

Dziękujemy, bfalandys
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Elegancki wystrój i ciepła atmosfera tego lokalu robią przyjemne wrażenie. Dania są genialne. Kurczak po krakowsku, zupy, a w święta karp po żydowsku rozpływają się w ustach. Polecam.

Dziękujemy, L T

Pod Baranem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Baranem Restauracja? Podziel się wrażeniami!