“Ulubione miejsce z polską kuchnią”

Pod Baranem Restauracja
Nr 70 wśród 1 756 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 marca 2018

Byłem wiele razy więc wypada w końcu opisać wrażenia.
W końcu jest to jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie.
Ostatnia wizyta kolejny raz potwierdziła, że warto tam jadać.
Rosół z kołdunami wyśmienity!
Ozorki w sosie chrzanowym doskonałe!
Nie ma lepszego miejsca żeby wypróbować nowe lub przypomnieć sobie stare smaki polskiej kuchni.
Obsługa pomocna i bardzo uprzejma.
Lokal wymagałby odświeżenia.
Ceny umiarkowane

1  Dziękujemy, Grzegorz S

Zrecenzowano 26 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

To już kolejna nasza wizyta w tej restauracji.
Tym razem nue było super z tego powodu że remont pomieszczenia obok zepsuł nam konsumpcję a także długo czekaliśmy na pierogi z mięsem.
Rozumiem ze sa one robione ręcznie na miejscu ale to było zbyt długie czekanie.
Reszta w porządku.
Kelnerzy pomocni o sympatyczni.

Dziękujemy, bfalandys
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Elegancki wystrój i ciepła atmosfera tego lokalu robią przyjemne wrażenie. Dania są genialne. Kurczak po krakowsku, zupy, a w święta karp po żydowsku rozpływają się w ustach. Polecam.

Dziękujemy, L T
Zrecenzowano 20 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

I najlepszy barszcz pod sloncem. Przemila obsluga, doskonale jedzenie, dobre wino, gustowny wystroj. Dziekujemy

Dziękujemy, MiaGroh123
Zrecenzowano 29 listopada 2017

To nie był obiad, to była przygoda kulinarna na najwyższym poziomie. Sama restauracja ma duszę i jak w najlepszych - nie wszystko musi być wypolerowane, nowe i lśniące. Dzięki temu czuje się charakter miejsca, tchnie starym Krakowem, obecnością znaczących gości i swoistą elegancją - bardzo to mi odpowiada ( świetne wrażenie robią kelnerzy w czerwonych butach ) Jedzenie - zachwyt. Tak skomponowane, wyważone, doprawione, delikatnie smakujące - nie przypuszczałem, że tak może być w restauracji. Jesteśmy rodzinnie bardzo wymagający - a Pod Baranem tylko zachwyt i mlaskanie (ciche ).

1  Dziękujemy, Muzeum_Piernika

Pod Baranem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Baranem Restauracja? Podziel się wrażeniami!