“Szybki obiad”

Pod Baranem Restauracja
Nr 24 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
16 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Szybki obiad”
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zajrzałem na szybki obiadek i było warto, lubię taki wystrój restauracji, i jedzenie które było bardzo dobrze przyprawione. Polecam jak najbardziej.

Data wizyty: grudniu 2016

62 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
“Ponownie ”
Zrecenzowano: 29 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Absolutnie bezkonkurencyjna w Krakowie. Byłem tam wielokrotnie i zawsze wszystkie Dania absolutnie najlepsze. Wszystko dosmakowane, elegancko podane. Obsługa na najwyższym poziomie, poleciłem juz wielu znajomym i wszyscy zawsze wracali z tego miejsca zachwyceni. Czy na lunch czy na obiad lub kolacje miejsce numer 1 w Krakowie. Polecam jako pewniak :)

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Zbigniew K
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Idealna dla gości z poza naszych granic :)”
Zrecenzowano: 11 marca 2017

Poszliśmy na nieformalną kolację z formalnymi gośćmi z Egiptu i Turcji. Wszyscy byli kompletnie zachwyceni polską kuchnią, a zasługa tego niewątpliwie był fantastyczny szef kuchni. Od przystawek (śledzie, pasztet i tatar) poprzez zupy (grzybowa w chlebie) aż po dania główne (kaczka i polędwice na różne sposoby). Kelner zdecydowanie zna się na swojej pracy, był bardzo pomocny i nie można mu było zarzucic dbałości o gości.Miejsce godne polecenia dla kogoś kto chce spróbować polskiej kuchni i nie przerazić się ilością ziemniaków i mąki :) Lekko, smacznie, elegancko i bardzo klimatycznie.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Zuzanna K
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Polecam”
Zrecenzowano: 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy trochę z przypadku, wszystko było zarezerwowane, ale jakby trochę obrażony kelner wygospodarował dl nas stolik, pierwsze wrażenie średnie, później kelner wczuł się w role i było juz coraz lepiej, polecił dzika, i żur szczerze powiem, ze oba dania rewelacja

Data wizyty: lipcu 2016
32 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Pyszne jedzenie”
Zrecenzowano: 5 marca 2017

Doskonała kuchnia ! Polędwiczka z dzika - numer 1. Pozostałe danie bardzo smaczne .
Atmosfera miła - choć w godzinach wieczornego szczytu i przy ośmioosobowej grupie - trochę obsługa się nie wyrabiała . Nie dostaliśmy wszystkich zamawianych dodatków , ale jakość potraw nadrabia . Porcje ciut za małe !

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Grzegorz S

Pod Baranem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Baranem Restauracja? Podziel się wrażeniami!