“Idealna dla gości z poza naszych granic :)”

Pod Baranem Restauracja
Nr 23 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Idealna dla gości z poza naszych granic :)”
Zrecenzowano: 11 marca 2017

Poszliśmy na nieformalną kolację z formalnymi gośćmi z Egiptu i Turcji. Wszyscy byli kompletnie zachwyceni polską kuchnią, a zasługa tego niewątpliwie był fantastyczny szef kuchni. Od przystawek (śledzie, pasztet i tatar) poprzez zupy (grzybowa w chlebie) aż po dania główne (kaczka i polędwice na różne sposoby). Kelner zdecydowanie zna się na swojej pracy, był bardzo pomocny i nie można mu było zarzucic dbałości o gości.Miejsce godne polecenia dla kogoś kto chce spróbować polskiej kuchni i nie przerazić się ilością ziemniaków i mąki :) Lekko, smacznie, elegancko i bardzo klimatycznie.

• Data wizyty: marcu 2017

4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Polecam”
Zrecenzowano: 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy trochę z przypadku, wszystko było zarezerwowane, ale jakby trochę obrażony kelner wygospodarował dl nas stolik, pierwsze wrażenie średnie, później kelner wczuł się w role i było juz coraz lepiej, polecił dzika, i żur szczerze powiem, ze oba dania rewelacja

Data wizyty: lipcu 2016
32 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Pyszne jedzenie”
Zrecenzowano: 5 marca 2017

Doskonała kuchnia ! Polędwiczka z dzika - numer 1. Pozostałe danie bardzo smaczne .
Atmosfera miła - choć w godzinach wieczornego szczytu i przy ośmioosobowej grupie - trochę obsługa się nie wyrabiała . Nie dostaliśmy wszystkich zamawianych dodatków , ale jakość potraw nadrabia . Porcje ciut za małe !

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Grzegorz S
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Nawet palenie nie musi być uciążliwe:)”
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Trafiliśmy w porze południowej i dlatego miejsce wolne było tylko w sali dla palących. Obsługa bardzo miła, oczekiwanie na realizacje zamówienia niestety długi (może z powodu wielości gości). Na szczęście palaczy nie było wielu. Zamówione jedzenie zniwelowało zapach dymu a smak pozwolił zapomnieć o długim oczekiwaniu. Dobre ale nie tanie i trzeba mieć trochę czasu.

• Data wizyty: lutym 2017
8 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Super”
Zrecenzowano: 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Porcje male ale bardzo smaczne. Co wazne posiadaja rowniez menu bez glutenu. Mila atmosfera, rewelacyjna obsluga ktora zna dokladnie menu. Miejsce klimatyczne i warte polecenia.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Darek_z_Marek

Pod Baranem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Baranem Restauracja? Podziel się wrażeniami!