“Miejsce na spotkanie ze znajomymi”

C.K. Browar Restauracja
Nr 259 wśród 1 979 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 marca 2019

Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Jest część pubowa, restauracyjna (znacznie ciszej), część z disco.
Lokalne piwa godne polecenia: miodowe - pycha ;)
Do piwnej zakąski polecam tatar, a na deser bezę.
Z muzyką w części disco bywa różnie tzn kwestia gustu ...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, BeataO77

Zrecenzowano 14 marca 2019

Piwo dobre, ale jak a tyle lat funkcjonowania browaru...hmmm...no nie było fantastyczne i dopracowane.
Należę do piwoszy i odwiedzam najróżniejsze browary, po przeczytanych opiniach spodziewałam się fajerwerków, głębi smaków, ale niestety, piwo było najnormalniej w świecie tylko "spoko/może być"
Miejsce jest bardzo klimatyczne, mają fajne propozycje przekąsek, dania główne również wyglądały dobrze i miały umiarkowane ceny, można spędzić tu świetnie czas, lokal ma mega potencjał.
Świetna oferta happy hours :)
Szkoda, że nie można zakupić piwa butelkowego - poinformowano nas o tym, że jest taki pomysł na przyszłość (Browar działa od 23 lat...). Chciałam takowe zabrać do spróbowania dla znajomego, ale Pani poinformowała nas, że możemy kupić jakąś wodę w pobliskim sklepie, wylać i nam ktoś naleje piwa... hmmm... :) trochę się uśmiałam :D ale podziwiam chęci pomocy klientow :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, magdalenap7
Zrecenzowano 10 marca 2019

Mimo, że browar i mimo że styl typowo bawarski, to lokal oferuje doskonałe, pyszne i ogromne porcje jedzenia. Nie sposób nie wspomnieć, że jadam tutaj najlepszego sznycla wiedeńskiego w Krakowie, z frytkami i warzywami z grilla. Piwo jest dobre, ale dla mnie bez szału. Nie jest to typowe miejsce na randkę, ale warto przejść się ze znajomymi by najeść się do syta w rozsądnej cenie. Doskonała obsługa kelnerska - stara szkoła.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, paviooo
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Wszystko w jednym. Super obsługa, dobre lokalne jedzenie w smacznych odsłonach, unikalne rodzaje lokalnego browaru, i fantastyczna atmosfera wciągająca i zapraszająca do spędzenia tam więcej i więcej czasu. Każdy kto chce spędzić fantastycznie czas ze znajomymi i zaserwować sobie ucztę polskich smaków, koniecznie powinien tutaj wejść

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Julekwpodrozy
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne piwo, jedno z lepszych jakie piłem, bardo przyjemna i pomocna obsługa, w szczególności kelnerka Karolina S, dzięki niej wizyta stała się przyjemniejsza ;)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, buneros

C.K. Browar Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w C.K. Browar Restauracja? Podziel się wrażeniami!