“Pyszne śniadanie i koktajl”
Gossip Cafe — recenzja

Gossip Cafe
Nr 73 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwa omlety. Jeden z cheddarem pieczarkami i bekonem a drugi z serem kozim i bekonem. Oba przepyszne delikatne świeże z prawdziwych jaj. Koktajl mango szpinak imbir również przepyszny. Ceny rozsądne. Nic tylko tu wracać.

Dziękujemy, 328darekl

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

I recommend this place

Bardzo smaczne jedzenie oraz kawa , mrożona pokochałam od pierwszego wejrzenia bardzo miła obsługa polecam każdemu aby wpadł zjeść genialne omlety !!!

Dziękujemy, Ewelina M
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z 2 dzieci i 3 os. Dorosłe. Koktajle pychotka, kawa super, omlety spoko, kanapki pycha. Jeden minus nie dostaliśmy śniadania wszyscy razem. Efekt jedni zjedli a drudzy zaczynali. Czas oczekiwania na śniadanie ok 20 minut.

Dziękujemy, kar0linamal
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwuosobowy wypad na śniadanko. Zamówione dwa omlety z szynką i z serem. Jakość kosmos, cena na każdą kieszeń

Dziękujemy, bartlomiejz957
Zrecenzowano 22 maja 2019

Bywam bardzo często, gdyż mieszkam po sąsiedzku. I z dużą przyjemnością mogę stwierdzić, że Gossip nie wpisuje się w moje spostrzeżenia, że w centrum Krakowa się nie jada. Tutaj można! Zwłaszcza śniadania, choć trzeba uważać, bo zgodnie z przysłowiem są królewskie, i to nie tylko w rozmiarze. Można łatwo przekształcić je w brunch, a że plotkowanie jest tu, zgodnie z nazwą, wręcz zalecane, także w popołudniową kawę, która świetnie smakuje szczególnie z ciastem marchewkowym.

1  Dziękujemy, Magdalena P

Gossip Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gossip Cafe? Podziel się wrażeniami!