“Słabo. Bardzo.”

Zajazd Bufet Country - Restauracja
Nr 3 wśród 6 Restauracje (Kobiór)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedziela, 15,30.
Na wejściu informacja, że jeżeli w ogóle zdecydujemy się coś zjeść to czas oczekiwania to 40 minut. Ok.
Żeberka. Miękkie, mało mięsne, niedoprawione, obtoczone w przecierze pomidorowym. Frytki usmażone jeszcze przed naszym przyjazdem i odgrzane w piekarniku.
Świeży bufet sałatkowy i czyste toalety.
W środku śmierdzi, stoły brudne, nawet nie wycierane po poprzednich gościach.
Nieporównywalnie do tego co zostaliśmy rok temu. Szkoda.

Dziękujemy, k_rate_bb

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam w 100 %
Pyszne burgery, smaczna zupka.. Mozna bardzo dobrze zjeść za niewielkie pieniądze. Duzy parking

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak tylko przejeżdżam wstępuje na żeberka, duża porcja, mięso mięciutkie, frytki też bardzo dobre, cena przystępna - 18 zł

2  Dziękujemy, Venture799004
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Slaby wystrój jedzienie na 3 gwiazdki, nie roznilo sie niczym od typowego burgera w mc donaldzie albo frytek

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Rodo5141
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam szczerze, że się troszkę rozczarowałam. Odnoszę wrażenie, że to już nie do końca te potrawy, które były zaraz po Rewolucji. Na pewno zadowolony będzie każdy bardzo głodny. Porcje są gigantyczne. Wręcz mam wrażenie, że podwójne. To dla wielu osób będzie ogromnym plusem. Szczególnie pewnie dla panów kierowców. Zamówiłam karczek z grilla. Z grilla nie był, tylko z patelni grillowej, ale ok. Jest zima, więc czepiać się nie będę. Był naprawdę wielki, natomiast... Twardy i gumiasty jak podeszwa... Do tego onion ringsy - też niestety gumiaste. Wydaje mi się, że ze sklepowych mrożonek. Chyba jednak wolałabym mniejszą porcję, ale bardziej dopieszczonego, soczystego mięsa, onion ringsy też są śmiesznie tanie i banalne. Po co kombinować? Smaczne natomiast były ziemniaki z cebulką i boczkiem. Porcja również ogromna! Może to takie nietypowe, ale raczej wolę pisać dobre recenzje i polecać niż krytykować. Ale przepraszam - muszę być uczciwa. Do tego miejsca nie wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2019
4  Dziękujemy, Agnieszka B

Zajazd Bufet Country - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kobiór, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Bufet Country - Restauracja? Podziel się wrażeniami!