“Porządna, uczciwa i smaczna kuchnia”
Karczma Tatrzańska — recenzja

Karczma Tatrzańska
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Kobiór)
Opis: U progu gór, choć na Górnym Śląsku... W małym Kobiórze, ale dogodnie położona... Wykwintna restauracja, ale w drewnianej chacie. Taka właśnie jest Karczma Tatrzańska. To tutaj tradycja miesza się z nowoczesnością. Tradycyjna kuchnia góralska i śląska przyprawiona jest odrobiną nowoczesności i stylu. To tu znakomici kucharze oraz profesjonalny personel wkładają serce w to co robią, by każdy Gość poczuł się wyjątkowo. Stylowe wnętrze drewnianej chaty, wieczory przy kominku, imprezy z góralską kapelą, a przede wszystkim niezapomniane chwile spędzone w Karczmie Tatrzańskiej sprawiają, że każdy nasz Gość wychodzi od nas zadowolony, co jest naszą największą radością. Karczma Tatrzańska zaprasza w swoje progi wszystkich miłośników kuchni góralskiej i śląskiej, a także pasjonatów odkrywania nowych smaków. Tradycją są urządzane tu uczty kulinarne takie jak Dni Golonki, Festiwal Żeberek, czy też Dni Dziczyzny, które przyciągają smakoszy z całego regionu. Nowa sala bankietowa daje możliwość zorganizowania idealnego przyjęcia, bankietu czy też szkolenia w eleganckim, stylowym wnętrzu. Zapraszamy także do zapoznania się ze specjalną ofertą wesel, które na długo pozostaną w pamięci. Specjalnie przygotowane dwa kąciki dziecięce oraz plac zabaw są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam. Porządna i smaczna kuchnia polska. Rosół i pomidorowa dobra. Kotlety schabowe też super :) wzięliśmy nawet rosół dla dziecka na wynos :) czekać też nie trzeba długo.

Dziękujemy, Beata B

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wszystko czego potrzebowaliśmy w niedziele o 15.00 podczas przystanku w podróży było szybko i smacznie zjeść. Miło się zaskoczyliśmy gdyż zjedzenie zupy i drugiego dania łacznie z zamówieniem zajęło nam 20 minut. W dodatku smaczne jedzenie i bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzykrotnie wpadliśmy już z rodziną na szybki obiadek, jedzenie przepyszne. Niby lokal przy drodze po środku niczego ale w pełni klimatyczny jeśli ktoś lubi taki styl. Jedzenie wspaniałe, najlepsza kwaśnica jaką od dluższego czasu jadłem, wspaniałe polędwiczki, żurek, indyk w sosie borowikowym. Wszystko czego kosztowalismy było na bardzo wysokim poziomie smakowym. Warto wstąpić nie tylko po drodze ale i specjalnie podjechać.

Dziękujemy, zetluke
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiony stek z polędwicy wołowej który był twardy i poprzerastany w dodatku przyniesione mięso było prawie zimne :( Tatar „wołowy” też pozostawiał wiele do życzenia różowawe mięso tłuste bez jakiegokolwiek smaku pomimo dodania dużej ilości maggi i pieprzu pozostawiał w ustach tylko posmak czegoś tłustego. Nie polecam

Dziękujemy, ss_sabi
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poza miłą obsługą i ładnym wystrojem o restauracji nie można powiedzieć nic więcej dobrego. Śledź w sosie śmietanowym bez smaku. Stek, który miał być średnio wysmażony dostaliśmy całkowicie wysmażony. Cielęcina w sosie kurkowym jak jedna wielka rozpieczona papka bez smaku. Jedzenie okropne, nie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, RoxCze

Karczma Tatrzańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Tychy, Województwo śląskie
Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Tatrzańska? Podziel się wrażeniami!