“Bardzo dobre mięso”

Rockabilly Grill Restaurant & Whsiky Bar
Zamów online
Nr 31 wśród 178 Restauracje (Kielce)
Opis: Wspaniała atmosfera, najlepsza wołowina z całego świata oraz whisky bar, to trzy najważniejsze cechy tej wyjątkowej restauracji. Zapraszamy wszystkich miłośników wołowiny z całego świata.

Bardzo dobre potrawy. Super burgery. Jeslismy zuper krem z białych warzyw, dorsza i burgera. Wszystko bardzo dobre. Bardzo dobra kawa i fajna obsługa.

Dziękujemy, Maria P

Jedzenie bardzo dobre, jedliśmy zupę krem z białych warzyw z chipsem z bekonu i rosół. Na drugie wątróbka drobiowa i policzki wołowe. Zupy lekko przesolone obydwie ale znośne. Drugie dania bardzo dobre, bardzo delikatne wątróbki, chyba najlepsze jakich próbowałam. Tak samo policzki wołowe, do tego pieczone ziemniaki i grillowane warzywa sezonowe. Za jedzenie mocne 4+. Obsługa bardzo miła profesjonalna ale na prawie 30 gości w weekend zostawić tylko dwóch panów kelnerów którzy robili dosłownie wszystko (oprócz kuchni) to słaby krok ze strony właściciela. Na zupę czekaliśmy prawie 30 minut, to jednak za długo gdy się zamawia dwa dania i wchodzi się knajpy głodnym ;) podsumowując-jedzenie bardzo dobre , obsługa miła i profesjonalna ale na pewno obciążona pracą w takie dni co się odbija na obsłudze (czas). Nie tylko my komentowaliśmy czekając na jedzenie że chyba o nas zapomniano ;)

Dziękujemy, 205barbrag
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre burgery. Burger classic był przyzwoity natomiast burger Billyburger o wiele lepszy, całą robotę robi ten pyszny sos.

Dziękujemy, rafal_piecaba
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe steki !!!! Profesjonalna obsługa.to nasza trzecia wizyta w tym miejscu. Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, tomaszg693
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Kolejna wizyta i kolejny raz uczta dla podniebienia :)) Tym razem z córką uderzyliśmy w burgery - burger Classic - przepyszny. Małżonka zamówiła sobie tagiatelle z borowikami. Na przystawkę polecam krążki kalmarów - jedno z nielicznych miejsc gdzie potrafią przygotować to danie aby kalmary nie były gumowate :))))) Obsługa bardzo miła

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, piotr296

Rockabilly Grill Restaurant & Whsiky Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Rockabilly Grill Restaurant & Whsiky Bar? Podziel się wrażeniami!