Kielce

“Bardzo smacznie”
Antresola — recenzja

Antresola
Nr 27 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Wpadamy tu czasami na obiad i za każdym razem jesteśmy zadowoleni, nie tylko z przepysznych dań ale i z obsługi. Dania bardzo smaczne i obfite, ceny bardzo przyzwoite. Każdy łakomczuch znajdzie coś dla siebie :)))) karta daje możliwość wyboru każdemu marudzie

Dziękujemy, piotr296

Zrecenzowano 4 maja 2019

Polecam szczególnie na rodzinne wypady. Jedzenie dobre, domowe adekwatne do cen. Miła i pomocna obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, LadyVanilla92
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa.Mimo pełnej restauracji jedzenie dostaliśmy szybko. Porcje były ogromne i bardzo smaczne. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad godny polecenia
Zupka pomidorowa super poledwiczki również niczego sobie, placek z cukinii miodzio. Polecam

Nikogo nie było a tak jakoś kelnera trudno było znaleźć, może się czepiam :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawe_p974
Zrecenzowano 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Coz jest smacznie cena do jakosci fajna polecam miejsce.obsluga rewelacyjna jest milo domowo I smacznie

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Rafcio O

Antresola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Antresola? Podziel się wrażeniami!