“Wspaniałe miejsce :)”
Craft Beer Pub — recenzja

Craft Beer Pub
Nr 13 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 5 września 2019

Zaglądamy tu za każdym razem, kiedy jesteśmy w Kielcach. Świetne, unikatowe piwa, miła obsługa. Super pomysł z deską mniejszych kufli, pozwalający spróbować różnych piw za jednym razem! :)

Dziękujemy, Magdalena W

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Genialne craftowe piwo, także z własnego Browaru Braci. Zawsze bardzo duży wybór. Miła i kompetentna obsługa -zawsze doradzi. Ceny umiarkowane. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia dla wszystkich miłośników złocistego trunku :)

Dziękujemy, Zbyszek K
Zrecenzowano 9 lipca 2019

W ogóle nie lubię piwa. Zachęcona dobrymi opiniami na temat lokalu, postanowiłam spróbować co Panowie mają do zaoferowania i niestety nie przekonali mnie do tego trunku, ale sama wizyta, jak i obsługa, była bardzo miła :)
Fajny klimat, widać, że miejsce jest lubiane przez osoby w różnym wieku, do tego jest bardzo duży wybór piw.
Mojemu Partnerowi smakowało polecone piwo i chętnie by tam jeszcze wrócił :)

2  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Super miejsce, gdzie można skosztować różnego rodzaju piw. Odwiedzając Pub co jakiś czas zawsze można spróbować czegoś nowego. Polecam w szczególności na wyjście na wieczorne piwko, a przede wszystkim dla smakoszy piwa.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i oryginalne piwa dla prawdziwych smakoszy. Ceny są raczej wysokie, ale za takie piwa warto dać każdą cenę. W pubie panuje bardzo miła i luźna atmosfera.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, domka1990

Craft Beer Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Craft Beer Pub? Podziel się wrażeniami!