Kielce

“Pyszności!”
Tutti Santi Kielce — recenzja

Tutti Santi Kielce
Nr 8 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cała moja rodzina uwielbia to miejsce! Pyszna pizza, do tego wspaniały włoski klimat. Perfettamente!

Dziękujemy, BananowyRaj

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ten wybraliśmy, ponieważ jest tutaj nr 1 w kategorii pizza, jednak trochę zawiódł nasze oczekiwania. Pizza bardzo przeciętna, ciasto cienkie, ale rozmoczone tłuszczem, tak że składniki "spływają" z pizzy.

Dziękujemy, Ann J
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcę docenić ciasto na pizzę - bardzo, bardzo dobre! To sprawia, że co jakiś czas wracam do Tutti Santi, choć obsługa i inne czynniki, która skutkują oceną, wypadają różnie. Obsługa czasami bywa wyśmienita - kelnerzy dyskretnie towarzyszą i opiekują się stołem, a czasem nijaka - jakby klient był narzuconym obowiązkiem. Nie wiem od czego to zależy, ale biorąc pod uwagę, że są wakacje, stawiam na sezonową, doraźną kadrę... Minusem jest dla mnie cena napojów, zwłaszcza soków świeżych - 14 zł za sok z pomarańczy (nie pamiętam gramatury, ale raczej nie więcej niż 300 ml) to moim zdaniem dużo. Wystrój przyjemny, a la trattoria. Z ogródka jeszcze nigdy nie korzystałam, choć zaglądam do restauracji od paru lat.

Dziękujemy, KinPaw
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na pizzy margharitta premium brakowalo pomidorow I mozareelli, praktycznie samo ciasto.
Lokal zapelniony w okolo 40%, czas oczekiwania na pizze okolo 1h.
Ciasto super, oliwy pyszne, lemoniada ekstra.

Dziękujemy, tomaszk638
Zrecenzowano 24 maja 2019

Miejsce to jest godne polecenia. Zamówiona pizza była przepyszna. Ciasto perfekcyjnie wykonane. Spód ciasta cienki, a brzegi pizzy bardzo smaczne. Dodatkowo wyśmienity smak podkreślają dostępne oliwy. Cena pizzy jest również bardzo przystępna, natomiast jakość znacząco odbiega od konkurencji. Czas oczekiwania w pt. ok. godz. 18 wynosił 20 minut, mimo pełnego lokalu klientów.
Jedyna sugestia, żeby zaznaczyć na stronie restauracji dokładną lokalizację w galerii handlowej.

1  Dziękujemy, IwPo

Tutti Santi Kielce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Kielce? Podziel się wrażeniami!