Kielce

“Dobra pizza, drogie soki, obsługa - to zależy”
Tutti Santi Kielce — recenzja

Tutti Santi Kielce
Nr 8 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcę docenić ciasto na pizzę - bardzo, bardzo dobre! To sprawia, że co jakiś czas wracam do Tutti Santi, choć obsługa i inne czynniki, która skutkują oceną, wypadają różnie. Obsługa czasami bywa wyśmienita - kelnerzy dyskretnie towarzyszą i opiekują się stołem, a czasem nijaka - jakby klient był narzuconym obowiązkiem. Nie wiem od czego to zależy, ale biorąc pod uwagę, że są wakacje, stawiam na sezonową, doraźną kadrę... Minusem jest dla mnie cena napojów, zwłaszcza soków świeżych - 14 zł za sok z pomarańczy (nie pamiętam gramatury, ale raczej nie więcej niż 300 ml) to moim zdaniem dużo. Wystrój przyjemny, a la trattoria. Z ogródka jeszcze nigdy nie korzystałam, choć zaglądam do restauracji od paru lat.

Dziękujemy, KinPaw

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na pizzy margharitta premium brakowalo pomidorow I mozareelli, praktycznie samo ciasto.
Lokal zapelniony w okolo 40%, czas oczekiwania na pizze okolo 1h.
Ciasto super, oliwy pyszne, lemoniada ekstra.

Dziękujemy, tomaszk638
Zrecenzowano 24 maja 2019

Miejsce to jest godne polecenia. Zamówiona pizza była przepyszna. Ciasto perfekcyjnie wykonane. Spód ciasta cienki, a brzegi pizzy bardzo smaczne. Dodatkowo wyśmienity smak podkreślają dostępne oliwy. Cena pizzy jest również bardzo przystępna, natomiast jakość znacząco odbiega od konkurencji. Czas oczekiwania w pt. ok. godz. 18 wynosił 20 minut, mimo pełnego lokalu klientów.
Jedyna sugestia, żeby zaznaczyć na stronie restauracji dokładną lokalizację w galerii handlowej.

1  Dziękujemy, IwPo
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z dziećmi w majówkę. Po przyniesieniu napojów zamowilismy pizzę i wtedy obsługa poinformowała mnie że czas oczekiwania na pizze 45 min(A ja z glodnymi dzicmi) taka informację powinnam uzyskać na dzień dobry- za to minus. Pizza bardzo dobra włoska;)) obsługa bez nadzoru właściciela, chodzi jak im wygodnie.

1  Dziękujemy, Wazela
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Tutti Santi znajduje się w kieleckiej galerii handlowej Korona. Jest to bardzo duży i przestronny lokal. Jeśli chodzi o pizzę, jest wspaniała. Jej smak podkręcają też przepyszne oliwy smakowe. Godne polecenia są też lemoniady. Obsługa poprawną. Jeśli chodzi o ceny, bardzo przystępne. Za 2 pizzę, deser, 2 lemoniady i piwo zapłaciliśmy 101 zł. Miejsce godne polecenia

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pani_karolina

Tutti Santi Kielce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Kielce? Podziel się wrażeniami!