Kielce
Ciekawa atrakcja

Jaskinia bardzo dobrze przygotowana do zwiedzania. Ładnie doświetlona. Pani przewodnik dostosowuje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
kasiula8
Warszawa, Polska
Koniecznie

Zrecenzowano: 23 lipca 2019
konradw8
Elbląg, Polska

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Konieczna wcześniejsza rezerwacja, przynajmniej w okresie wakacyjnym, ale warto a wręcz trzeba!!! Dużą zaletą okazała się pani przewodnik!!!

1  Dziękujemy, konradw8
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Warte odwiedzenia miejsce! O wiele ciekawsze niz Jaskinia Raj. Przewodniczki z pasja i ogromnym poczuciem humoru. Zainteresuja nawet najbardziej zniecierpliwione dzieciaki! Dziekujemy!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, barbara s
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy tam w wakacyjną niedzielę zamiast do jaskini Raj, gdzie był problem z dostępnością biletów (poza tym były 2x droższe). Trasa krótka (ok. 20-30 minut) i ciekawa, pani przewodnik ciekawie i wyczerpująco opowiadała, dzieci 7 i 13 lat słuchały i nie nudziły się ani przez chwilę. Nie trzeba było się czołgać czy "iść" na kolanach. Wokół (na zewnątrz) bardzo malownicze widoki.
Nie planowaliśmy, że tam pojedziemy i nie spodziewaliśmy się żadnych rewelacji, więc byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Fajne miejsce, polecamy!

Dziękujemy, 136joannaw
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sama jaskinia na pewno jest piękna. Jednak organizacjami już gorzej. Nie udało nam się jej zwiedzić, bo nie zrobiliśmy rezerwacji dzień wcześniej. A na cały dzień są rezerwację i ewentualnie, gdy ktoś nie przyjdzie to będziemy mogli kupić bilet, a tak nie ma opcji. Mamy czekać, ale nie ma żadnej gwarancji, że w ogóle dzisiaj wejdziemy. Rozumiem, że w długi weekend jest dużo ludzi, ale to, że nie ma możliwości kupna biletu bez rezerwacji jest bardzo słabe. Powinno być kilka do zakupu na miejscu. Było mi bardzo przykro, bo przejechałam pół Polski, żeby zobaczyć tą jaskinię. ☹️

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
3  Dziękujemy, angelabella2017
Zrecenzowano: 13 października 2018

Piękne miejsce i idealna okazja, by zobaczyć prawdziwe jaskinie. Nie ma problemu z przejściami nawet dla osób o większych gabarytach. Wspaniałe przeżycie móc przejść trasę turystyczną i zobaczyć korytarze, sale i nacieki skalne.

Świetna pani przewodniczka, która potrafiła zainteresować historią jaskiń i ciekawostkami przyrodniczymi i geologicznymi. Super kontakt z turystą :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, AgnieszkaBe