“Dobre jedzenie , fajna zabawa”
Karczma 4 Konie — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Karczma 4 Konie
Nr 91 wśród 125 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Doskonałe miejsce na organizację przyjęć rodzinnych. DUża swoboda, ciekawa lokalizacja , nigdy się nie zawiodłem.

Dziękujemy, Marek P
Napisz recenzję

Zrecenzowano 18 sierpnia 2017

Spotkała nas bardzo przykra sytuacja. Podczas organizowania imprezy rodzinnej lokal wycofał się jakoby barek kawowo-herbaciany był uwzględniony w cenie, zatem za każdy z tych napojów musieliśmy dopłacić zamawiając przy barze. Manegarka posunęła się nawet do podrobienia kartki z ustaleniami ponieważ podczas pierwszego spotkania profesjonalnie zapisała ustalenia w kalendarzu pod datą imprezy natomiast na potwierdzenie naszych roszczeń przedstawiono nam przepisaną zwykłą kartkę i odmówiono negocjacji.
Również obsługa i organizacja pozostawiały bardzo wiele do życzenia. Długo czekaliśmy na podanie każdego z dań oraz na zabranie talerzy. Natomiast po podaniu drugiego sami musieliśmy rozporządzać paterami z ciastami i talerzykami.
Ale uczciwie przyznam, że jedzenie było smaczne.
Podsumowując jeśli planują tam Państwo imprezę radzę poprosić o kopię ustaleń i zamówienia.
Ja niestety nigdy już nie skorzystam z usług lokalu ani nie będę go mogła polecić, a szkoda ponieważ naprawdę lubiłam ten lokal.

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Wypad na obiad okazał się wielką porażką. Wszędzie po drodze tabliczki , że grozi zawaleniem. Okolica już mówi sama za siebie. Już powinno dać nam do myślenia. Ale nie. Przed karczmą parę samochodów. Jest nadzieja, że jednak ktoś jest w środku poza obsługą. Zachęcone reklamą, że zjemy najlepsze jedzenie - wchodzimy do środka. Znudzona para rozmawia przy stoliku. Siadamy i składamy zamówienie. Placki ziemniaczane ze szpinakiem i serem - słabe, Bardzo słabe. Pierogi ruskie z okrasą - zjadliwe pod warunkiem pozbycia się okrasy. Okrasa zamiast tłuszczyku ze skwarkami okazała się czymś bliżej nie określonym. Obsługa biegle znająca FB.

Dziękujemy, Małgorzata O
Zrecenzowano 15 lutego 2016

Byliśmy w tej restauracji dwa razy, za pierwszym razem wszystko ok, bardzo dobre wrażenie (obsługa, jedzenie, lokal). Za drugim razem tragedia, po godzinie czekania rezygnacja z drugiego dania, a te które otrzymała jedna z osób, przypominało śmierdzący filc a miało być szaszłykiem, bodajże z jelenia. Dawno nie widziałem tak źle przygotowanego mięsa, wysuszone jak stary kabanos który leżał na słońcu. O braku łyżeczek do kawy, zimnym rosole i koszmarnie długiej obsłudze już nie ma co pisać.

1  Dziękujemy, Janusz_krk
Zrecenzowano 16 października 2015

Klimat karczmy, który trzeba lubić. Bez blichtru i przepychu. Za to jedzenie znacznie bardziej niż ok. Zarówno tatar jak i steki były po prostu super!

Dziękujemy, RSzylling

Karczma 4 Konie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie
Chęciny, Świętokrzyskie

Kielce, Świętokrzyskie
Chęciny, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Karczma 4 Konie? Podziel się wrażeniami!