Kielce

“Bez szału, tłoczno, ale smacznie i tanio”
Ale Szama — recenzja

Ale Szama
Nr 11 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Polska, Zdrowa
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam w niedzielę ok. 14 i długo czekaliśmy w kolejce do zamówień, potem szukaliśmy stolika, a potem czekaliśmy jeszcze ok. 15 minut na jedzenie. Plusem są ceny, zupa ok. 6 PLN, placki ziemniaczane z sosem pueczarkowyn - 12 PLN, placek po węgiersku - 16. Duże porcje, lepiej nie przesadzić przy zamawianiu. Toaleta duża i czysta, kelnerki przynoszą jedzenie do stolika.

1  Dziękujemy, 136joannaw

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór smacznych domowych obiadów w bardzo przystępnych cenach. Całkiem spore porcje i krótki czas oczekiwania są bardzo dużym plusem.

Dziękujemy, sp_inka87
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Duży wybór tanich dań. Miejsce przypominające dawne czasy. A może lepszy by był mniejszy wybór i trochę lepsza jakość ? Po prostu można się porządnie najeść za niewielkie pieniądze nie ryzykując zdrowiem:).

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Scyzoryk64
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem Ale Szame już kilkukrotnie wyrabiając sobie opinię. Jadłodajnia trzyma dość nierówny poziom, czasem można tam zjeść całkiem przyzwoity obiad a czasem totalnego gniota... Lokal pretenduje do bycia taką lepszą niż konkurencja jadłodajnią, jednak wychodzi to średnio. Jedzenie nie powala smakiem, obsługa choć miła, nie wyrabia z obsługą tak dużej liczby klientów jaka tam trafia. Zdażają się pomyłki w zamówieniach, brak dostarczenia do stolików części dań itp. Nie jest to ekskluzywna jadlodajnia, raczej masowa przeciętność. Jak jesteś w pobliżu i czujesz głód warto zaspokoić glod, ale jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko zaspokojenie głodu, warto się rozejrzeć za czymś innym...

Dziękujemy, Kamil S
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce. Mieliśmy okazje jeść tam obiad przez 3 kolejne dni. Wszystko nam smakowało i rachunek nie rujnował portfela. Obsługa sympatyczna a wystrój lokalu bardziej przypomina restauracje niż bar.

Dziękujemy, annanU9462IC

Ale Szama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Ale Szama? Podziel się wrażeniami!