“Fajnie.”
Irish Pub — recenzja

Irish Pub
Nr 39 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Irlandzka

Jak na Pub to trochę za mały wybór piw, ale miła obsługa, fajny wystrój, czysto w toaletach, muzyka nie mój styl, ale o gustach się nie dyskutuje.

Dziękujemy, agnieszka19725

Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Irish Pub

Obsługa wyciera podłogę ścierką do szklanek, w przekonaniu, że to się wypierze, jeśli wycierają podłogę tym samym, czym wycierają szklanki to raczej tam nie wrócę

1  Dziękujemy, sunshine1715kaw
Zrecenzowano 24 września 2018

Pomysł na lokal - doskonały i dowcipny, naprawdę namiastka Irlandii w Kielcach - pod warunkiem, że nie brakuje guinnessa - jak byłam ostatnio- zabrakło :(

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mlepucka
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny Pub. Super klimat. Dobre piwko i miła obsługa. Odwiedziliśmy ten lokal z chęci wypicia piwa. Nie próbowaliśmy postaw niestety. Ale jak będzie możliwość nadrobimy to przy następnej wizycie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, tomaszd654
Zrecenzowano 9 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w porządku. Czas oczekiwania na posiłek ponad półtorej godziny. Braki dań z karty. Nie wrócimy tu.

Termin wizyty: grudzień 2017
2  Dziękujemy, 360marcink

Irish Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Irish Pub? Podziel się wrażeniami!