“Smaczne Żarkoje”

Winnica Restauracja-Kawiarnia
Nr 34 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Coś pysznego dla osób, które chcą smacznie zjeść. Do tego miła obsługa i przyjemny lokal. Również dla rodzin z dziećmi. Polecam!

Dziękujemy, Ania P

Zrecenzowano 27 marca 2019

Jedyna restauracja w Kielcach gdzie można cofnąć się w czasie:)
Wystrój...oryginalny:)Dancingi i....żarkoje nie do podrobienia:)
Dla turystów i mieszkańców koniecznie warto odwiedzić:)

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

PRL !!! Napis na drzwiach PSS zobowiązuje. Przejechaliśmy 120 km, aby usłyszeć że jest dużo ludzi i brak wolnych stolików. Krótka wizja lokalu mówiła zupełnie co innego. Widać podejście w stylu czy się stoi czy się leży, 2 tysiące się należy. Nie wiem jak dziś smakują potrawy, bo niestety tego się nie dowiedzieliśmy. Życzymy szybkiej prywatyzacji!

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, grzegorzz183
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez smaku, nieprofesjonalna obsługa, a ceny jak w najwyższej klasy restauracjach. Niestety to miejsce to jedno wielkie rozczarowanie. Kielce maja inne o niebo lepsze restauracje z wyśmienitym jedzeniem i z adekwatna do tego ceną. Brak szacunku do klienta. Zdecydowanie nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AnnaW216
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, przestronne wnętrze. Bardzo miła obsługa. Polecam barszcz z kołdunami. Duży plus za temperaturę. Chłodno, tak jak lubię w upalne dni.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Bartek B

Winnica Restauracja-Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Winnica Restauracja-Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!