Kielce

“świeże i dobre”
Mr. Potato — recenzja

Mr. Potato
Nr 14 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wybrałam akurat frytki, ale nie żałowałam - nie były bardzo frytkowate czyli na plus, bo czuć smacznego ziemniaka, nie stary olej. Mają tu szacunek dla tej popularnej łodygi. Do tego tzw. wege specjał (wtedy to były kurki, szpinak + dodatki i sos śmietanowy) i ogórki małosolne w wersji pikantnej. Całość świeża i przepyszna. Fajne jest to, że można do pewnego stopnia skomponować swój posiłek. Obsługa miła i pomocna. Wróciłabym tam.

Dziękujemy, oedmaas1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona Z, Owner, Mr. PotatoOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty w naszym lokalu. Dziękujemy za odwiedziny i za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano 9 lipca 2019

Dobre jedzenie za małe pieniądze i to bez kombinowania :)
W roli głównej ziemniak - do wyboru w formie frytek, klusek, placków bądź pieczony w mundurku (4 szt.).
Dobieramy dodatek - mięsny, rybny/owoce morza lub wegetariański i gotowe.
Za dwa dania i lemoniadę (która smakowała jak lemoniada, a nie jak woda z cukrem i kwaskiem cytrynowym) zapłaciliśmy tylko 41 zł.
Polecam, warto :)

1  Dziękujemy, MucioPucio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona Z, Owner, Mr. PotatoOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dziękujemy serdecznie za wizytę i rekomendację naszych usług. Pozdrawiamy goraco.

Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne ziemniaczki, polecam w kombinacji camemberta z żurawina, natomiast do serka wiejskiego i szczypiorku jeszcze czegoś bym dodała
Ogólnie czysto, przyjemna lokalizacja
Warte odwiedzenia :)

Dziękujemy, giermmek

Dziękujemy za odwiedzenie naszego lokalu i polecenie go innym. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 4 maja 2019

Ciekawy sposób podania ziemniaków, sosy pyszne, czas oczekiwania oraz obsługa bez zarzutów. Myślę że warto zajrzeć i spróbować co można wyczarować ze zwykłych ziemniaczków ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, LadyVanilla92
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona Z, Owner, Mr. PotatoOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Dziękujemy, to dla Was czarujemy i robimy wszystko co w naszej mocy, aby wizyty w naszym lokalu należy do udanych :)

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem MrPotato po raz pierwszy. Szybki wypad obiadowo poznawczy. Spróbowałem danie dygodnia, grilowany kurczak z jajkami, frytkami i sałatką. Porcja pozwalająca najeść się do syta. Frytki idealnie przyrządzone, mięso w punkt, nie przesmażone. Danie ładnie podane. Lokal troszkę mały to jeden z minusów, ale za to ma fajny barowy klimat. Troszkę długo czas oczekiwania, ale dla mnie to nie minus, gdyż jeśli jedzenie ma być świezo przygotowane to trochę to powinno potrwać (im szybciej tym zazwyczaj w takich barach gorzej). Tutaj i świeżo i smacznie. Fajna alternatywa dla fast foodow. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Kamil S

Dziękujemy za wizytę i za rekomendację. Lubimy pozytywnie zaskakiwać i sprawiać tym przyjemność klientom. Zapraszamy serdecznie do kolejnych odwiedzin i pozdrawiamy gorąco.

Mr. Potato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Mr. Potato? Podziel się wrażeniami!