Kielce

“Jestem BARDZO zadowolony”
John Burg Restaurant — recenzja

John Burg Restaurant
Zamów online
Nr 5 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Bar ze stekami, Nowozelandzka
Opis: JOHN BURG New Zealand Burger Story JOHN BURG to marka sieci restauracji, które serwują znakomite jakościowo burgery i steki z wołowiny Black Angus. Nowa Zelandia to kraina czystych łąk, świeżego powietrza oraz przyjaznych, ale silnych ludzi. Jakość, która z tego wypływa jest wizytówką John Burg. Co warto wiedzieć o John Burg? Black Angus Finest Quality. 100% wołowiny w John Burg to najbardziej wołowa wołowina z krów rasy Black Angus. Odkryj jej wyjątkowy smak w naszych stekach i burgerach. John Burg Quality Certificate. Chcemy, byś miał pewność, że steki i burgery w John Burg są przygotowywane specjalnie dla Ciebie, z najlepszych produktów i z należytą starannością. Podpis Szefa Kuchni na certyfikacie jest naszą gwarancją. Open Formula. To wyjątkowa oferta John Burg, która pozwala Ci samemu decydować o wyborze dodatków obiadowych; jakie chcesz i ile chcesz. Zamów u kelnera danie w Open Formula, a kiedy zapali się lampka na Twoim stole (pager) odbierz zamówienie i skorzystaj raz z naszego baru z ciepłymi i zimnymi dodatkami. System Obsługi. W John Burg to Ty decydujesz, czy wolisz swobodę wyboru, którą daje Open Formula, czy komfort podania do stołu. Nie musisz czekać na obsługę, aby uregulować rachunek – wystarczy, że na koniec podejdziesz do kasy i wskażesz numer stolika. Zasady zasadami, ale jeśli masz specjalne życzenia to śmiało powiedz nam o tym, a jeśli masz wątpliwości pytaj. Sport w John Burg. Jeśli również uważasz, że SPORT to nie tylko CO, ale również Z KIM i GDZIE to w John Burg znajdziesz idealne miejsce, aby z przyjaciółmi obejrzeć najważniejsze mecze. I bez względu na wynik tutaj zawsze jesteś Zwycięzcą. Zapraszamy do John Burg!
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Posiłki pyszne, Burgery jedne z najlepszych, jak nie najlepsze w Kielcach, lemoniada pyszna. Obsługa zainteresowana gośćmi, cały czas do usług. Generalnie bardzo polecam !

Dziękujemy, Przemek G

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Chętnie odwiedzam to miejsce przynajmniej raz na 3 miesiące i muszę przyznać że będzie to moja bodajże ostatnia wizyta ponieważ jakość potraw i obsługi spada coraz bardziej w porównaniu z tym co było na otwarciu Myślę że to wina ciągłej zmiany kadry bo kucharze też zmieniani są jak rękawiczki.
Mięso w burgerze otrzymałam surowe co niestety odbiło się na moim zdrowiu przez dwa kolejne dni.

Dziękujemy, Seta999
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Było pysznie, stek wysmażony jak trzeba, żebraka pycha, burgerowi nic nie można zarzucić. Jeżeli ktoś lubi mięsne posiłki znajdzie je bardzo dobrze zrobione w John Burg. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Bar sałatkowy ... no nam nie przeszkadzało, bo nie o niego chodziła, ale poza warzywami na ciepło reszta nie robiła wrażenia. Szkoda, że w galerii handlowej, bo od razu kojarzy się z fast foodem ...

Dziękujemy, konradw8
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodząc do sedna, to burgery bardzo smaczne. Wołowina soczysta, dosmażona według uznania (obsługa pyta się przy zamawianiu). Brakowało jej jednak doprawienia, przypraw, czegoś, co nadałoby jej wyraźnego smaku. Za dopłatą frytki (smaczne) i bar sałatkowy (do wyboru do koloru) bardzo na plus. Wystrój lokalu też przypadł mi do gustu. Dodatkowego smaczku dodaje też "certyfikat", który przychodzi w burgerze. Całość oczywiście na plus. Bułki pieczone na miejscu też robią robotę.
W dalszym ciągu jednak szukam tego najlepszego burgera. Ten się zdecydowanie mieści w TOP10

Dziękujemy, bjuszczyk
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na zamówione danie całkiem przyzwoity i przede wszystkim warto czekać. Vegeburger bardzo smaczny. Lemoniada cytrynowa wyśmienita.

Dziękujemy, sp_inka87

John Burg Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w John Burg Restaurant? Podziel się wrażeniami!