Kielce

“perfekcyjna”
Restauracja Solna 12 — recenzja

Restauracja Solna 12
Nr 2 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 5 dni temu

zawsze na najwyższym poziomie, jedzenie super krewetki to poezja smaku, wspaniała i miła obsługa, gratulacje dla właściciela

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, annaamajewska

Zrecenzowano 6 dni temu z urządzeń przenośnych

Spodziewałam się czegoś lepszego :-/ jedzenie średnio smaczne, nie było odpowiednio doprawione. Obsługa miła a lokal przytulny.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Ania P
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Wszystko na dobrym poziomie: jedzonko smaczne, obsługa miła i kompetentna, wystrój ładny, ale brakowało mi czegoś ... nieuchwytnego, abym czuł się w pełni komfortowo. Pewnie to kwestia gustu ... Aha i uważam, że wybór dań powinien być szerszy.

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 3 października 2019

Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, pełen profesjonalizm. Potrawy w ciekawej odsłonie smakowej i wizualnej (tak oczy również się najadły). Wyszystko czego próbowałem było co najmniej dobre. Wina wybrane trafione idealnie (nawet czerwone, którego zwykle unikam). Wystrój przyjemny. Polecam policzki i tatara były obłędne. Dość tłoczno, polecał bym rezerwację stolika.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Przemysław W
Zrecenzowano 3 października 2019

W dniu wczorajszym około godz. 17 miałam przyjemność wraz z moimi gośćmi przebywać w Waszej restauracji. Obsługa bez zarzutu natomiast co do jakości zaserwowanych potraw mam wiele do zarzutu. Zamówione zostały dwie potrawy z pieczoną kaczką, buraczkami w winie i kluskami śląskimi. W obu przypadkach mięso z kaczki było niedopieczone i niesmaczne. Ponadto zamówiony stek wołowy był nie do ukrojenia i nie do zjedzenia. Mój gość był zmuszony oddać potrawę i zamówić coś szybkiego. Bardzo jestem rozczarowana ponieważ zależało mi by moi goście byli zadowoleni. Niestety w związku z powyższym sama już nie skorzystam i nie polecę nikomu Waszej restauracji.

Dziękujemy, Barbara K

Restauracja Solna 12 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Solna 12? Podziel się wrażeniami!