“Jak zawsze na wyrokwysokim poziomie”
Restauracja Solna 12 — recenzja

Restauracja Solna 12
Nr 2 wśród 179 Restauracje (Kielce)

Doskonałe dania, pięknie podane. Miła obsługa, interesująca się klientem i zadowoleniem z jedzenia. Polecam

Dziękujemy, Seta999

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna polędwica polecam. Obsługa miła i profesjonalna, potrafi doradzić. W niedziele bez rezerwacji będzie trudno.

Dziękujemy, Knapik11
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ok, ale obsługą do poprawy.
Idąc do restauracji będącej nie najtańsza jadłodajnia oczekuje się miłej i profesjonalnej obsługi, a nie niezadowolonych Pan zniechęcających do zajęcia miejsca. Poczucie że jest się niechcianym gościem nie jest ok.

Jedzenie dobre, przystawki, dania główne bardzo na poziomie.
Ceny gość wysokie Ale podanie I wizualnych efekt potraw naprawdę fajne.

Dziękujemy, Lixy0
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Miejsce to znaleźliśmy przez TripAdvisor będąc przejazdem przez Kielce. Zaufaliśmy opiniom podróżników i nie zawiedliśmy się. Bardzo pyszne jedzenie, podane elegancko. Przed daniem głównym podano nam smaczną przystawkę, żeby umilić czas oczekiwania. Czekaliśmy na obiad około 30 minut. Cena adekwatna do jakości. Nawet proste danie jest tutaj przygotowane niezwykle eleganco i smacznie. Bardzo miła obsługa. Polecamy!

Dziękujemy, Centru
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy to miejsce po raz pierwszy ze znajomymi którzy przyjechali do nas z Londynu. Surowy wystrój i pełna sala gości zachęciły do wejścia.
Słyszałem kilka pozytywnych opini o tym miejscu już wcześniej.
Pełną skupienia pracę szefa kuchni można obserwować z wnętrza restauracji.
Zamówiłem tatara, nie jadłem lepszego, doskonała kompozycja smaków oraz piękne i estetyczne podanie. Danie główne stek oraz krewetki powaliły nas na kolana. Duże porcje za naprawdę rozsądne ceny to już rzadkość w Kielcach.
Pani w blond włosach która nas obsługiwała i podawała wino to prawdziwa profesjonalistka która dyskretnie i z klasą dba o swoich gości. Wino było doskonałe idealnie dobrane do dań.
To restauracja na bardzo dobrym poziomie. Szef kuchni ma doskonałe wyczucie smaku. Na pewno jeszcze tam wrócimy bo naprawdę warto.
Polecam!

Dziękujemy, Geodetata

Restauracja Solna 12 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Solna 12? Podziel się wrażeniami!