Kielce

“Bardzo przyjemne miejsce!”
Cremova — recenzja

Cremova
Nr 17 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 4 stycznia 2019

Przyjemne miejsce, lubimy tam przychodzić, szczególnie jesienią i zimą. Obsługa zawsze bardzo miła, desery smaczne. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Adela_na_walizkach

Zrecenzowano 18 września 2018

Byliśmy na późnej kolacji, na powitaniu niestety musieliśmy sobie sami zorganizować stolik, bowiem Panie kelnerki nie za bardzo chciały nam pomóc, następnie nie minęło 3 minuty od kiedy dostaliśmy kartę a kelnerka już chciała przyjąć zamówienie, ostatecznie zdecydowaliśmy się
na przystawkę : Krewetki/Czosnek/Chilli/Pietruszka/Białe wino
oraz dania główne : Polędwiczka wieprzowa/Kapusta blanszowana/Szafran/Pure ziemniaczane/Gałka muszkatałowa/Twaróg
Kaczka/Sos Jus/Kopytka/Sałatka z pomarańczą
JEDZENIE BARDZO POLECAM ! PRZEPYSZNE !!!
Wina niestety bardzo średnie, próbowałam 3 rodzajów, białe lepsze niż różowe ale średniej jakości.
Lokal przytulny, ogólnie polecam na dobrą kolację ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kamila0094
Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Bardzo przeciętna kawiarnia, obsługa cały czas przechodzi przez salę z garnkami, pojemnikami na zaplecze, kelnerki mruczą pod nosem, kawa o obiecującej nazwie okazała się czarną z kulką lodów w filiżance.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Leci cytat z przed dwóch dni:
-dziendobry, chcielibyśmy stolik dla dwó...-
-Restauracja zamknięta otwieramy za 10 min-oczywiście chamskim tonem

NIGDY TU NIE PRZYJDĘ!!!!!

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, Mikołaj F
Zrecenzowano 22 maja 2018

Jedzenie smaczne ale nie zgadza sie z karta. Do tatara i kwasnicy mial byc chlebek zytni a podano pszenny, po zwroceniu uwagi powiedziano ze blad w karcie - a potem inny chleb sie znalazl. Obsluga nie ma pojecia biznesowego widzac nas w grupie 5 osob ......mowia ze nie ma miejsc bo stolik 6 osobowy trzymaja dla pary (2 osob). Po naszej interwencji para usiadla gdzie indziej przy stoliku 2 osobowym a my przy 6cio - widac ze kelnerka nie jest wlascicielka i nie ma pojecia o biznesie, ona tam tylko pracuje, ale nie mysli. Generalnie jedzenie smaczne - polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Lukasz77

Cremova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Cremova? Podziel się wrażeniami!