Kielce

“Przepyszne jedzenie, obsługa mogłaby być troszkę milsza..”
Cremova — recenzja

Cremova
Nr 17 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 18 września 2018

Byliśmy na późnej kolacji, na powitaniu niestety musieliśmy sobie sami zorganizować stolik, bowiem Panie kelnerki nie za bardzo chciały nam pomóc, następnie nie minęło 3 minuty od kiedy dostaliśmy kartę a kelnerka już chciała przyjąć zamówienie, ostatecznie zdecydowaliśmy się
na przystawkę : Krewetki/Czosnek/Chilli/Pietruszka/Białe wino
oraz dania główne : Polędwiczka wieprzowa/Kapusta blanszowana/Szafran/Pure ziemniaczane/Gałka muszkatałowa/Twaróg
Kaczka/Sos Jus/Kopytka/Sałatka z pomarańczą
JEDZENIE BARDZO POLECAM ! PRZEPYSZNE !!!
Wina niestety bardzo średnie, próbowałam 3 rodzajów, białe lepsze niż różowe ale średniej jakości.
Lokal przytulny, ogólnie polecam na dobrą kolację ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kamila0094

Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Bardzo przeciętna kawiarnia, obsługa cały czas przechodzi przez salę z garnkami, pojemnikami na zaplecze, kelnerki mruczą pod nosem, kawa o obiecującej nazwie okazała się czarną z kulką lodów w filiżance.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Leci cytat z przed dwóch dni:
-dziendobry, chcielibyśmy stolik dla dwó...-
-Restauracja zamknięta otwieramy za 10 min-oczywiście chamskim tonem

NIGDY TU NIE PRZYJDĘ!!!!!

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, Mikołaj F
Zrecenzowano 22 maja 2018

Jedzenie smaczne ale nie zgadza sie z karta. Do tatara i kwasnicy mial byc chlebek zytni a podano pszenny, po zwroceniu uwagi powiedziano ze blad w karcie - a potem inny chleb sie znalazl. Obsluga nie ma pojecia biznesowego widzac nas w grupie 5 osob ......mowia ze nie ma miejsc bo stolik 6 osobowy trzymaja dla pary (2 osob). Po naszej interwencji para usiadla gdzie indziej przy stoliku 2 osobowym a my przy 6cio - widac ze kelnerka nie jest wlascicielka i nie ma pojecia o biznesie, ona tam tylko pracuje, ale nie mysli. Generalnie jedzenie smaczne - polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Lukasz77
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, dania podane z wielką starannością. Obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, wojtekt284

Cremova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Cremova? Podziel się wrażeniami!