Kielce

“Sobotni wieczór”
Stary Browar — recenzja

Stary Browar
Nr 28 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal pełniutki. Jeden widelec do obiadu deserowy. Sałatka to na wielkim talerzu wielkie nic ale smaczna. Posiłki dla naszej czwórki nie podane w jednym czasie. Na napoje czekaliśmy 40 minut, na pierwsze dwa dania jedną godzinę. Minęła 1 godzina i 15 minut a dwóch pozostałych posiłków dalej nie ma. Zostały podane dopiero po 1 godzinie i 25 minutach. Piwo ok. Kaczka pijąc ka smaczna. Shoarma smaczna - mięso ciepłe, frytki zimne. Jeśli tu jeść to nie w sobotni wieczór, w środku i w ogródku pełno ludzi.

Dziękujemy, Karol_Mol

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie to syfffff, wiem bo pracowałem tam na kuchni. Jedynie piwo ok i obsługa kelnerka zapiera....ąca za 9zł za godz.

Dziękujemy, djank2018
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zamówiliśmy w trójkę polewkę piwną, sznycel, policzki wieprzowe i pierś z kurczaka. Polewka całkiem smaczna, choć dodatki do niej były zimne. Później otrzymaliśmy jedynie chłodny sznycel. Był smaczny, ale zdecydowanie brakowało mu temperatury (tak samo jak puree i kapuście). Niestety na pozostałe dwa dania czekaliśmy kolejne 20 minut i gdyby nie pytanie, to nie otrzymalibyśmy ich nigdy. Policzki i pierś przyszły zimne. Zamiast obiecanego orzotto z pęczaku była jedynie zwykła sucha i stara kasza. Pierś natomiast była sucha i mdła...

Początek dobry, finisz okropny. Organizacja pracy kuchni wymaga zdecydowanej poprawy. Na plus jedynie praca młodego kelnera, który starał się ratować sytuację jak tylko mógł.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorne Jedzenie to coś okropnego! Byłem tam dwa razy i tyle samo razy sobie obiecałem- nigdy więcej!

1  Dziękujemy, BananowyRaj
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre aczkolwiek obsługa bardzo nachalna. Trzy razy Pani podchodziła w krótkim odstępie czasu. A potem ledwo odłożyłem sztućce to już przyszła po talerz. Nawet nie dała mi się nacieszyć jedzeniem

Dziękujemy, dorianf602

Stary Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Stary Browar? Podziel się wrażeniami!