Kielce

“W porządku”
Stary Browar — recenzja

Stary Browar
Nr 29 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre aczkolwiek obsługa bardzo nachalna. Trzy razy Pani podchodziła w krótkim odstępie czasu. A potem ledwo odłożyłem sztućce to już przyszła po talerz. Nawet nie dała mi się nacieszyć jedzeniem

Dziękujemy, dorianf602

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Moje przyjęcie urodzinowe wspominam bardzo miło wraz z moim gośćmi. Pani menager doradziła menu i dopilnowała wszystkiego. Otrzymaliśmy dla naszej grupy osobną salę ładnie udekorowaną, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Ceny adekwatne do ilości i jakości jedzenia. Dania gorące podane świeże i smaczne. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ada125
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy sernik i przystawkę. Czekaliśmy cierpliwie, lokal był pełny gości więc myślałam że z tego powodu czas oczekiwania się wydłuża. Kilka razy zapytaliśmy kelnerkę czy przypadkiem o nas nie zapomniano. Uspokajała że nie i trzeba jeszcze czekać. Po dwóch godzinach poiformowała nas, że sernika jednak nie ma i nie bedzie i jej przykro. Nam też było przykro. Wyszliśmy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ala_Bama555
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Szukaliśmy restauracji, która uraczy nas dobrym polskim jadłem i znaleźliśmy na samym rynku Starego Miasta - Stary Browar. Ja tradycyjnie zamówiłem golonkę z kapustą i chlebem, a żona pstrąga z dzikim ryżem i bukietem surówek. Golonka była wyśmienita, kapusta nieco za mało dosolona i za krótko podsmażana, a chleb jasny po prostu odjazdowy.
Nad pstrągiem żona się tylko zachwycała, więc jak go dalej opisać, wystarczy. Popijaliśmy to piwem Książęcym, bo tylko to mieli z kija, ale za to 5 rodzajów. Obsługa bardzo miła, ale dyskretna, więc zasłużyli na 5 gwiazdek.

Dziękujemy, zbyszek95
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Restauracja Stary Browar to miejsce godne polecenia. Miałem przyjemność być tam kilkukrotnie i nie przypominam sobie nic niepokojącego. Według menie wszystko zawsze było w porządku. Obsługa bardzo miła i uczynna, pomimo, iż zazwyczaj w weekendy nie ma tam miejsc to proszą klientów o zmianę stolika jeśli to możliwe tak aby wszyscy się mogli pomieścić. Kucharze uwijają się bardzo szybko. Nawet przy pełnej restauracji nie czekałem więcej niż 30 min na jedzenie. Samo jedzenie bardzo dobre i w przystępnej cenie. Piwko jak to piwko też Lux i również w bardzo fajnej cenie. Bardzo podoba mi się pomysł z preclami do 1,5 metrowego piwa. Wystrój miejsca również bardzo przyjemny, miło się tam spędza czas. Ja gorąco polecam restaurację Stary Browar.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 996konradk

Stary Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Stary Browar? Podziel się wrażeniami!