Kielce

“Pyszna kuchnia włoska”
La Cucina Italiana — recenzja

La Cucina Italiana
Nr 28 wśród 183 Restauracje (Kielce)

Bardzo smaczne potrawy.Polecam zupy (np.krem cebulowy lub paprykowo - pomidorowy),pasty (np.pappardelle) oraz ryby (np.karmazyn).Szeroki wybór win. Gustowny wystrój lokalu. Niezwykle miły personel.Warto tam zajrzeć podczas pobytu w Kielcach.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Grzegorz R

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, Pan kelner jak zwykle uśmiechnięty i chetny do pracy typowo włoska restauracja- polecam

Dziękujemy, BananowyRaj
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wystrój wnętrza jest przeciętny, najważniejsze jednak, że krzesła są bardzo wygodne. Jest to jednak bez znaczenia, bo poziom serwowanych dań jest powalający! KUCHNIA WŁOSKA W NAJLEPSZYM WYDANIU! Do tego zróżnicowane menu, przemiła i uczynna obsłauga oraz przyzwoite ceny. Doprawdy nie można chcieć więcej. jeśli w przyszłości będę przejeżdżał przez kielce, to na pewno tam wrócę!

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem a raczej byłem w miarę częstym bywalcem tej restauracji. Taki spadek formy jak jest teraz nie był nigdy i miarka mi się po prostu przebrała. Szczerze pisząc znam przynajmniej ze 3 bary-jadłodajnie w których zjem niebo lepsze dania. Ceny przecież niemałe a tu: mieso żylaste zamiast usmażone to ugotowane, ziemniaki kwaśne (zapewne w ramach oszczędności z poprzedniego dnia zostały) o sałatach nie wspomnę bo to klapa jakich mało. Wyleczylem się z restauracji tej niby włoskiej na długi czas. Naprawdę przestrzegam mimo dawnych dobrych opini. Było mi wstyd przed moim partnerem biznesowym bo przecież obiecałem go zabrać do dobrej restauracji. No cóż następnym razem lepiej będzie go zabrać do jadłodajni albo kebapa... wyjdzie lepiej.

Dziękujemy, Z4749RYbens
Zrecenzowano 8 maja 2019

Pyszne jedzenie,bardzo miła obsługa. Jadam tu raz lub dwa razy w tygodniu. Uważam że to jedna z najlepszych restauracji w Kielcach

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grazyna S

La Cucina Italiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w La Cucina Italiana? Podziel się wrażeniami!