Kielce

“Polecam”
Calimero Cafe — recenzja

Calimero Cafe
Nr 1 wśród 1 Kawa i herbata (Kielce)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opis: Jako pierwsza kawiarnia w Kielcach wprowadziliśmy kawę parzoną metodą alternatywną drip. Do przygotowywania kaw w ekspresie ciśnieniowy używamy 2 rodzai arabiki o rożnym stopniu palenia - Carraro Dolci Arabica klasycznie Włoskie wypalane ziarna oraz Yellow Burbon. Pyszne domowe ciasta, wyszukane desery są dopełnieniem kawowego smaku i zapachu. Pełnię słodkiej rozpusty da Ci suflet czekoladowy.
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Bardzo dobra kawa z dripa. Poprosiłem, żeby pokazali mi ziarna. Za pierwszym razem Honduras, za drugim Rwanda - obie wyśmienite. Żona nie pije kawy więc wzięła jakiś napój mleczny na bazie matcha. Też było ok. Lemoniady i desery lodowe super. Można wejść z psem, akurat nie byliśmy ale często z nim podrużujemy więc dla nas też na plus. Ceny przyzwoite. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Paweł A

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce. Pyszne sniadania na slodko i slono. Pieczywo jest wspaniale! Przytulnie, mila atmosfera.

Dziękujemy, AnaAnn
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam do Polski na parę dni będąc osobą z Celiakią szukałam lokalu w którym mogłabym zjeść bezpiecznie produkty nasze polskie jak np. Sernik za którym przepadam od małego, ale odkąd odkryłam że jestem chora na celiakię nie mogę jeść normalnego jedzenia,jak tylko znalazłam ten lokal za pomocą internetu oczy mi się zaswieciły, i od razu przyjechałam do Kielc aby spróbować ich wyśmienitego serniczka i pysznego cappuccino, jak tylko zobaczyłam że mają certyfikat bez glutenu od razu im zaufałam! Chciałbym wam powiedzieć że jesteście super i dobrze że jesteście bo jeszcze niestety w Polsce nie ma dużo lokalów do których możemy iść zjeść spokojnie Ale Wy jesteście i napewno do was wrócę jak tylko przyjadę następny raz do Polski! Pozdrawienia z Włoch

1  Dziękujemy, 179katarzynag
Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, lody smaczne, chociaż panie za lada trochę znudzone i nie zostawiłam tipa. Chętnie wrócę tam na kawę i sernik.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 815agn
Zrecenzowano 23 października 2018

Nie ma w Kielcach wiele takich miejsc, gdzie można zjeść tak pyszne śniadanie, polecam wersję z pastą jajeczną i z trzema pastami nie wiem, która lepsza do tego pyszna i pięknie podana kawa i świeżo wyciśnięty sok. Królewskie śniadanie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, agnieszka19725

Calimero Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Calimero Cafe? Podziel się wrażeniami!