Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
61 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 14.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Expedia.com
eDreams61 USD
StayForLong92 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 21 grudnia 2019

Zacznę od informacji, że byłaby ocena wyższa gdyby nie dokuczliwy dźwięk w nocy przypominający budzik, który docierał do mojego pokoju. Kolację i wybór win oceniam na 6, śniadanie na 6, obsługa na 6, pokój na 5. Dobra relacja ceny i jakości. Będę korzystał z hotelu w przyszłości ale nie na 3 piętrze gdzie dokuczał ten dziwny hałas.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, MarcusM2640
Zrecenzowano: 23 września 2019

Po kolejnej wizycie mogę potwierdzić poprzednią opinię - jest O.K. Miła obsluga, smaczna kuchnia, spory parking, dobre zaplecze konferencyjne. Dla części klientów - nieco trudny dojazd - związany ze strefą zakazu ruchu. Hotel przyjazny dla zwierząt :-). Do polecenia.

Dziękujemy, Mariusz Ś
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pobyt w tym hotelu to czysta przyjemność. Doskonały wybór - czyste, komfortowe pokoje, bardzo urozmaicone śniadanie, możliwość skorzystania z fitnessu oraz pomocny personel. Szczerze polecam zarówno na wyjazd służbowy jak i z Rodziną.

Dziękujemy, Sławomir K
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Przywitanie kiepskie, cena pokoju jak na warunki Kieleckie wysoka i nie jest skorelowana z warunkami, parking bardzo drogi, śniadanie OK, słaba wentylacja na korytarzach. Pokój ok, w Kielcach są tańsze i porównywalne jakościowo hotele

Wskazówka dotycząca pokoi: nie ma dużego wyboru, chyba że chce się znacznie dopłacić, wtedy personel wskaże lepsze pokoje
Dziękujemy, torpar
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Hotel posiada dogodny dojazd i monitorowany parking strzeżony. Umiarkowane ceny i dobry pokój. Śniadanie było smaczne. Obsługa bardzo miła. Jedyny brak w pokoju to lodówka której zabrakło. Bardzo dobra lokalizacja hotelu ułatwia dojście do centrum Kielc. Mogę go polecieć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na parking jest cichszy.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jmk68_02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Cieszymy się, iż docenił Pan zarówno naszą lokalizację jak i jakość śniadań czy obsługi. Mamy nadzieję, iż wymienione przez Pana nasze atuty sprawią, iż zagości Pan u nas ponownie w przyszłości. Zapraszam serdecznie w imieniu swoim oraz całego naszego personelu. Wszystkiego dobrego.

Z poważaniem,
Przemysław Ziębacz