“Wyjątkowy pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Qubus Hotel Kielce
Miejsce nr 2 wśród 20 hoteli w Kielcach

Hotel spełnił z nawiązką wszystkie nasze oczekiwania: pokój bardzo czysty i funkcjonalny, przemiła obsługa, bardzo przyjemna strefa relaksu. Śniadanie na pierwszy rzut oka skromne, okazało się jednak niezwykle urozmaicone, świeżutkie, pyszne. I co dla nas zawsze w hotelach jest najważniejsze - pokoje, nawet te od ulicy, są ciche, aj w całym hotelu panuje spokój. Z prawdziwą przyjemnością zatrzymamy się tam znowu.

• Data pobytu: grudniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agnieszka T

Hotel bardzo czysty, przestronny. Dysponuje duzym parkingiem. Obsługa bardzo pomocna i doświadczona. Rewelacyjne śniadanie! Bardzo polecam wieczór w tym hotelu. Lokalizacyjnie bardzo dobrze polożony, w centrum miasta. Polecam!

Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, LSP4823
Zrecenzowano 14 listopada 2017

Wielokrotnie,od lat,korzystam z tego hotelu i zawsze jestem zadowolony-czuję że jestem oczekiwanym gościem.Bardzo profesjonalny personel-zarówno w recepcji jak i w restauracji-spełnia wszystkie życzenia.Atutem tego hotelu obok jego położenia jest wspaniała kuchnia.I proszę się nie bać pokojów od strony ronda[dźwiękochłonne okna]zapewniają wspaniałe widoki.

Wskazówka dotycząca pokojów: najlepiej wybrać pokoje od strony miasta
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Kazimierz989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 17 listopada 2017

Szanowny Panie Kazimierzu,

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całego naszego personelu za miłe słowa pod adresem naszej obsługi oraz kuchni. Pańska opinia jest dla nas nagrodą za codzienną pracę. Cieszymy się, że możemy regularnie Gościć Pana w naszym hotelu. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia ponownie w Qubus Hotel Kielce.

Z wyrazami szacunku,
Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 2 listopada 2017

Pokoje może trochę małe, ale czyste i dobrze wyposażone. Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam restaurację. Urozmaicone menu i wszystko bardzo smaczne. Jeżeli chcecie zaprosić kogoś bliskiego lub klienta na dobre jedzenie, to polecam w 100%.

• Data pobytu: listopadzie 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wracajac z Bieszczad zatrzymaliśmy sie tym razem w Kielcach. Wybraliśmy Qubus bo znamy i cenimy hotele tej sieci. Nie zawiedlismy sie! Mila obsluga, przestronne pokoje, naprawde dobre jedzenie. Z cala pewnoscia miejsce warte polecenia.

Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Krucza Y
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kielce)
w odległości 2,7 km
Hotel Aviator
Nr 10 z 20 w lokalizacji Kielce
Liczba recenzji: 20
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Qubus Hotel Kielce? Podziel się wrażeniami!

Qubus Hotel Kielce — dodatkowe informacje

Adres: ul. Skladowa 2, Kielce 25-505, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Świętokrzyskie > Kielce
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 20 hoteli w Kielcach
Zakres cen: 205 zł–288 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Qubus Hotel Kielce 4*
Liczba pokoi: 90
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Qubus Hotel Kielce. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?