Zrecenzowano: 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo czysty, przestronny. Dysponuje duzym parkingiem. Obsługa bardzo pomocna i doświadczona. Rewelacyjne śniadanie! Bardzo polecam wieczór w tym hotelu. Lokalizacyjnie bardzo dobrze polożony, w centrum miasta. Polecam!

Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, LSP4823
Zrecenzowano: 14 listopada 2017

Wielokrotnie,od lat,korzystam z tego hotelu i zawsze jestem zadowolony-czuję że jestem oczekiwanym gościem.Bardzo profesjonalny personel-zarówno w recepcji jak i w restauracji-spełnia wszystkie życzenia.Atutem tego hotelu obok jego położenia jest wspaniała kuchnia.I proszę się nie bać pokojów od strony ronda[dźwiękochłonne okna]zapewniają wspaniałe widoki.

Wskazówka dotycząca pokojów: najlepiej wybrać pokoje od strony miasta
  • Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Kazimierz989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 17 listopada 2017

Szanowny Panie Kazimierzu,

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całego naszego personelu za miłe słowa pod adresem naszej obsługi oraz kuchni. Pańska opinia jest dla nas nagrodą za codzienną pracę. Cieszymy się, że możemy regularnie Gościć Pana w naszym hotelu. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia ponownie w Qubus Hotel Kielce.

Z wyrazami szacunku,
Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 2 listopada 2017

Pokoje może trochę małe, ale czyste i dobrze wyposażone. Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam restaurację. Urozmaicone menu i wszystko bardzo smaczne. Jeżeli chcecie zaprosić kogoś bliskiego lub klienta na dobre jedzenie, to polecam w 100%.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wracajac z Bieszczad zatrzymaliśmy sie tym razem w Kielcach. Wybraliśmy Qubus bo znamy i cenimy hotele tej sieci. Nie zawiedlismy sie! Mila obsluga, przestronne pokoje, naprawde dobre jedzenie. Z cala pewnoscia miejsce warte polecenia.

Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Krucza Y
Zrecenzowano: 7 października 2017

Relacja ceny do jakości jak najbardziej w porządku. Hotel położony jest w centrum Kielc, więc wszędzie jest blisko. Jedzenie w restauracji jak najbardziej OK, znakomita obsługa i tu szczególnie należą się wyrazy uznania!

• Data pobytu: październik 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Szymon Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowny Panie Szymonie,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż docenił Pan jakość naszej gastronomii oraz obsługę hotelową. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli usatysfakcjonowani z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że tak było również w Pańskim przypadku. Zapraszamy ponownie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Przemysław Ziębacz