Zrecenzowano: 14 listopada 2017

Wielokrotnie,od lat,korzystam z tego hotelu i zawsze jestem zadowolony-czuję że jestem oczekiwanym gościem.Bardzo profesjonalny personel-zarówno w recepcji jak i w restauracji-spełnia wszystkie życzenia.Atutem tego hotelu obok jego położenia jest wspaniała kuchnia.I proszę się nie bać pokojów od strony ronda[dźwiękochłonne okna]zapewniają wspaniałe widoki.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej wybrać pokoje od strony miasta
Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Kazimierz989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 17 listopada 2017

Szanowny Panie Kazimierzu,

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całego naszego personelu za miłe słowa pod adresem naszej obsługi oraz kuchni. Pańska opinia jest dla nas nagrodą za codzienną pracę. Cieszymy się, że możemy regularnie Gościć Pana w naszym hotelu. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia ponownie w Qubus Hotel Kielce.

Z wyrazami szacunku,
Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 2 listopada 2017

Pokoje może trochę małe, ale czyste i dobrze wyposażone. Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam restaurację. Urozmaicone menu i wszystko bardzo smaczne. Jeżeli chcecie zaprosić kogoś bliskiego lub klienta na dobre jedzenie, to polecam w 100%.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wracajac z Bieszczad zatrzymaliśmy sie tym razem w Kielcach. Wybraliśmy Qubus bo znamy i cenimy hotele tej sieci. Nie zawiedlismy sie! Mila obsluga, przestronne pokoje, naprawde dobre jedzenie. Z cala pewnoscia miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, Krucza Y
Zrecenzowano: 7 października 2017

Relacja ceny do jakości jak najbardziej w porządku. Hotel położony jest w centrum Kielc, więc wszędzie jest blisko. Jedzenie w restauracji jak najbardziej OK, znakomita obsługa i tu szczególnie należą się wyrazy uznania!

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Szymon Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowny Panie Szymonie,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż docenił Pan jakość naszej gastronomii oraz obsługę hotelową. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli usatysfakcjonowani z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że tak było również w Pańskim przypadku. Zapraszamy ponownie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel adekwatny do ceny - bardzo przyzwoitej swoją droga. Pokoje wystarczającej wielkości jak ma potrzeby relaksu podczas podróży i czyste, łazienki z prysznicem/wanna, co nie jest obecnie zbyt powszechnym rozwiązaniem . Śniadania wystarczające. Szału nie ma ale głodny nikt nie wyjdzie. Spałem już kilkukrotnie w tym hotelu i kolejny nocleg w Kielcach tez tu spędzę. Największym minusem jest dojazd. Trzeba trochę pomanewrowac by wjechać pod hotel.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzejzezgierza