Zrecenzowano: 2 listopada 2017

Pokoje może trochę małe, ale czyste i dobrze wyposażone. Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam restaurację. Urozmaicone menu i wszystko bardzo smaczne. Jeżeli chcecie zaprosić kogoś bliskiego lub klienta na dobre jedzenie, to polecam w 100%.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wracajac z Bieszczad zatrzymaliśmy sie tym razem w Kielcach. Wybraliśmy Qubus bo znamy i cenimy hotele tej sieci. Nie zawiedlismy sie! Mila obsluga, przestronne pokoje, naprawde dobre jedzenie. Z cala pewnoscia miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, Krucza Y
Zrecenzowano: 7 października 2017

Relacja ceny do jakości jak najbardziej w porządku. Hotel położony jest w centrum Kielc, więc wszędzie jest blisko. Jedzenie w restauracji jak najbardziej OK, znakomita obsługa i tu szczególnie należą się wyrazy uznania!

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Szymon Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowny Panie Szymonie,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż docenił Pan jakość naszej gastronomii oraz obsługę hotelową. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli usatysfakcjonowani z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że tak było również w Pańskim przypadku. Zapraszamy ponownie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel adekwatny do ceny - bardzo przyzwoitej swoją droga. Pokoje wystarczającej wielkości jak ma potrzeby relaksu podczas podróży i czyste, łazienki z prysznicem/wanna, co nie jest obecnie zbyt powszechnym rozwiązaniem . Śniadania wystarczające. Szału nie ma ale głodny nikt nie wyjdzie. Spałem już kilkukrotnie w tym hotelu i kolejny nocleg w Kielcach tez tu spędzę. Największym minusem jest dojazd. Trzeba trochę pomanewrowac by wjechać pod hotel.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzejzezgierza
Zrecenzowano: 5 października 2017

Hotel i obsługa świetni. Pokój czysty, dobrze przygotowany. Trochę brakowało czajnika i herbaty w pokoju, ale można przeżyć. Super restauracja, duży wybór oferty śniadaniowej.
Obsługa znakomita- szczególnie pozdrawiamy Panią Jowitę i Pana Michała ;)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J