Ibis Kielce Centrum(Kielce)(Świetna cena!)
34 USD
  • Bezpłatny parking
Best Western Grand Hotel(Kielce)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 25/07
44 USD
43 USD
  • Restauracja
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

Willa Hueta(Kielce)(Świetna cena!)
43 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 27% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 27% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (59 USD).

Hotel 365(Kielce)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
64 USD
70 USD
64 USD
Expedia.com
  • Bezpłatny parking
Hotel Teczowy Mlyn(Kielce)(Świetna cena!)
49 USD
34 USD
  • Basen
128 USD
Zrecenzowano 7 października 2017

Relacja ceny do jakości jak najbardziej w porządku. Hotel położony jest w centrum Kielc, więc wszędzie jest blisko. Jedzenie w restauracji jak najbardziej OK, znakomita obsługa i tu szczególnie należą się wyrazy uznania!

• Data pobytu: październik 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Szymon Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowny Panie Szymonie,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż docenił Pan jakość naszej gastronomii oraz obsługę hotelową. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli usatysfakcjonowani z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że tak było również w Pańskim przypadku. Zapraszamy ponownie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel adekwatny do ceny - bardzo przyzwoitej swoją droga. Pokoje wystarczającej wielkości jak ma potrzeby relaksu podczas podróży i czyste, łazienki z prysznicem/wanna, co nie jest obecnie zbyt powszechnym rozwiązaniem . Śniadania wystarczające. Szału nie ma ale głodny nikt nie wyjdzie. Spałem już kilkukrotnie w tym hotelu i kolejny nocleg w Kielcach tez tu spędzę. Największym minusem jest dojazd. Trzeba trochę pomanewrowac by wjechać pod hotel.

Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzejzezgierza
Zrecenzowano 5 października 2017

Hotel i obsługa świetni. Pokój czysty, dobrze przygotowany. Trochę brakowało czajnika i herbaty w pokoju, ale można przeżyć. Super restauracja, duży wybór oferty śniadaniowej.
Obsługa znakomita- szczególnie pozdrawiamy Panią Jowitę i Pana Michała ;)

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomity hotel w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta. Miałem możliwość gościć w standardowej jedynce. Pokój o niezbyt dużej powierzchni, w miarę dobrze wyposażony, klimatyzowany. Jednakże mając porównanie z hotelami tej sieci w Krakowie czy Gdańsku wypada blado. TV w pokoju jakby z poprzedniej epoki ( LCD pierwszej generacji) odbiór daje wiele do życzenia, ponadto zauważyłem, że na tapicerce fotela i krzesła są brzydko wyglądające plamy. W hotelu tej klasy raczej nie do zaakceptowania. To do poprawy. Dużym atutem hotelu jest strefa fitness oraz sauny, kuchnia na bardzo wysokim poziomie. Śniadania doskonałe. W mojej ocenie najlepsze śniadania ze wszystkich sieci hotelowych w tym kraju. Reasumując pomimo kilku szczegółów które powinni poprawić hotel godny polecenia

Data pobytu: sierpień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marcin_P37
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 1 września 2017

Szanowny Panie Marcinie,

Bardzo serdecznie dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszymy się, iż pomimo drobnych niedociągnięć z naszej strony, tak wysoko ocenił Pan nasz obiekt. Pańskie uwagi są dla nas bardzo cenne. Dziękuję, iż podzielił się Pan z nami swoimi spostrzeżeniami. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie pracować nad ciągłą poprawą świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, iż odwiedzi nas Pan ponownie w przyszłości. Zapraszamy serdecznie.

Z poważaniem,
Przemysław Ziębacz
Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Bardzo dobry hotel w centrum Kielc (niedaleko dworca kolejowego). Spory parking. Czysto i schludnie. Smacznie. Miła i sympatyczna obsługa. Przyzwoite zaplecze konferencyjne. Jedyny minus - restauracja zaczyna się w holu przy recepcji ale im dalej tym lepiej). Generalnie - O.K.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz_EU