Best Western Grand Hotel(Kielce)(Świetna cena!)
44 USD
  • Restauracja
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (57 USD).

Hotel Teczowy Mlyn(Kielce)(Świetna cena!)
49 USD
30 USD
Expedia.com
  • Restauracja
45 USD
129 USD
  • Bezpłatny parking
Ibis Kielce Centrum(Kielce)(Świetna cena!)
Hotel 365(Kielce)
Travelocity
Willa Hueta(Kielce)
  • Śniadanie w cenie
Hotel Kielce(Kielce)
  • Basen
Zrecenzowano 3 maja 2017

Dobry hotel, dobra obsługa, świetna lokalizacja, polecam zarówno dla wyjazdów biznesowych jak również jako baza dla zwiedzania Kielc i Gór Świętokrzyskich.
Dobra gastronomia , zarówno śniadania jak i potrawy z menu na obiad czy kolację.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój z oknem na parking jest cichy
  • Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Greg 1
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Personel dokładał wszelkich starań, aby uczynić nasz pobyt pamiętnym. Wszyscy powinni brać z nich przykład.

Pana Dyrektora i Pracowników jak zawsze oceniam na najwyższym poziomie .Bardzo pozytywne zmiany w smaku i estetyce dań w restauracji.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jolanta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 5 maja 2017

Szanowna Pani Jolanto,

Serdecznie dziękujemy za przemiły komentarz. Cieszymy się niezmiernie, iż ocenia nas Pani tak wysoko. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście podczas pobytu byli w pełni usatysfakcjonowani. Miło jest słyszeć, iż swój pobyt również do takiego Pani zalicza. Czekamy z niecierpliwością na Pani kolejną wizytę. Wszystkiego dobrego.

Z poważaniem,
Przemysław Ziębacz,

Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel z miłą obsługą i smaczną kuchnią. Pokoje czyste i schludne. Bardzo dobry hotel na wyjazdy biznesowe. Denerwujący jest brak mini-barków w pokojach, które kilka lat temu były tu standardem.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kogoot2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2017

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za pozostawiony komentarz. Cieszymy się, iż nasza obsługa i kuchnia przypadły Panu do gustu. Mamy nadzieję, iż odwiedzi nas Pan ponownie. Przed kolejną Pańską wizytą, prosimy o poinformowanie recepcji o chęci posiadania mini baru w pokoju. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy do Qubus Hotel Kielce.

Z wyrazami szacunku,
Przemysław Ziębacz

Zrecenzowano 24 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pomimo, że spoźniłem się na śniadanie ok 40 minut (śniadanie jest do 10:00) z przyczyn niezależnych, obsługa zapewniła mi pełny posiłek zgodnie z życzeniem. Obsługa na wysokim poziomie. W łazience była dodatkowo wanna co pozwoliło się zrelaksować po podróży.

Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Stelios A
Zrecenzowano 21 marca 2017

Hotel, Zarządzających, Kadrę Menadżerską i Pracowników jak zawsze oceniam na najwyższym z możliwych poziomie, podejście do Klienta zasługuje na najwyższą notę. Pokoje śliczne, czyste, jednym słowem widać że załoga o nie dba. Komfort na najwyższym poziomie. Restauracja pełen profesjonalizm. Dziękuję po raz kolejny za wspaniałą współpracę. Do zobaczenia za rok.

Wskazówka dotycząca pokojów: Każdy pokój w którym dotychczas byliśmy jest rewelacyjny zawsze chętnie wracamy.
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, 157biuro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 28 marca 2017

Szanowny Gościu,

Dziękujemy bardzo serdecznie za przemiłe słowa pod adresem naszej obsługi a także samego obiektu. Niezmiernie się cieszymy, iż jakość którą prezentujemy każdego dnia została doceniona. Zapraszamy serdecznie do Qubus Hotel Kielce podczas kolejnej wizyty. Dziękujemy raz jeszcze.

Z pozdrowieniami,
Przemysław Ziębacz