Zrecenzowano: 3 marca 2017

Obsługa pierwsza klasa - kompetentna i bardzo sympatyczna, eleganckie pokoje, choć małym minusem jest brak osobnego szamponu + odżywka, takie drobiazgi. Zwłaszcza polecam restaurację - bardzo smacznie, dania zarówno dla mięsożerców jak i wegetarian.

Dziękujemy, irenadrobnik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 6 marca 2017

Szanowna Pani Ireno,

Dziękujemy za pozostawioną opinię na temat Qubus Hotel Kielce. Jest nam niezmiernie miło słyszeć, iż nasza obsługa oraz gastronomia spełniły Pani oczekiwania. Cieszymy się, iż nasza jakość została przez Panią doceniona. Mamy nadzieję, iż odwiedzi nas Pani ponownie w przyszłości. Serdecznie zapraszamy.

Z wyrazami szacunku

Zrecenzowano: 1 marca 2017

Hotel położony w centrum. Mimo to cisza i spokój. Pokój rodzinny ma okna wychodzące na parking - duży plus. Miła obsługa, czysto, bardzo dobre śniadania - duży wybór produktów dla dorosłych i dla dzieci. Cena adekwatna do usługi.

Dziękujemy, anitasikorska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 2 marca 2017

Szanowna Pani Anito,

Dziękujemy za pozostawiony komentarz na temat Qubus Hotel Kielce. Bardzo się cieszymy, iż nasza lokalizacja, jakość i obsługa spełniły Pani oczekiwania oraz, że Państwa pobyt rodzinny okazał się być udanym. Mamy nadzieję, iż odwiedzicie nas Państwo ponownie. Zapraszamy serdecznie do Kielc i oczywiście do naszego hotelu. Wszystkiego dobrego!

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Centralna lokalizacja obiektu jest dogodna dla wieczornego spędzania czasu. Hotel jest bardzo czysty, obsługa profesjonalna i miła. Pani kelnerka w restauracji była w stanie szczegółowo opisać wszelkie pozycje z menu. Naprawdę polecamy!

Dziękujemy, amikula2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 28 lutego 2017

Szanowna Pani,

Dziękujemy za pozostawiony, pozytywny komentarz na temat Qubus Hotel Kielce. Cieszymy się, iż nasza lokalizacja, czystość a także obsługa zostały przez Panią docenione. Zapraszamy ponownie podczas kolejnej wizyty w Kielcach.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 21 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Nie zawiodłem się również i tym razem, hotele Qubus nie rozczarowują. Wygodne łóżka , obfite śniadanie, czystość w hotelu ,uprzejmość personelu. czego więcej potrzeba?
Na pewno tu wrócę przy następnej wizycie w Kielcach.

Termin pobytu: sierpień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 23 lutego 2017

Szanowny Panie Grzegorzu,

Dziękuję za pozostawioną opinię na temat Qubus Hotel Kielce. Jest nam niezmiernie miło czytać tak pochlebny komentarz. Cieszy mnie, iż docenia Pan naszą jakość. Dzięki takim słowom uznania jak Pańskie, wiemy, iż zmierza ona we właściwym kierunku. Dziękuję raz jeszcze i oczywiście czekamy z niecierpliwością na Pańską kolejną wizytę w Qubus Hotel Kielce.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 3 lutego 2017

miła profesjonalna obsługa
wadą może być parking za 40 zł i śniadanie za 60 zł, ale bufet śniadaniowy był naprawdę smaczny
korytarze, pokój, łazienka, wszystko bardzo czyste, prawie jak bym był jednym z pierwszych gości
kilka drobnych udogodnień (tj jak maszyna do czyszczenia butów na korytarzu), które jednak cieszą:)

Dziękujemy, Kamil P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dyrekcja, Dyrektor generalny, Qubus Hotel KielceOdpowiedź udzielona 6 lutego 2017

Szanowny Panie Kamilu,

Dziękuję serdecznie za pozostawiony komentarz na temat Qubus Hotel Kielce. Cieszę się, iż docenił Pan czystość, profesjonalną obsługę i jakość w naszym obiekcie. W kwestii płatnego parkingu dodam tylko, iż Goście w tej cenie mają zapewnione całodobowe bezpieczeństwo swoich pojazdów w samym centrum Kielce. Mam nadzieję, iż odwiedzi nas Pan ponownie w przyszłości. Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i całego naszego personelu.

Z wyrazami szacunku