Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Hotels.com
Orbitz.com85 USD
FindHotel85 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 28 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię ten hotel, chociaż jest duży i zawsze się obawiam, ze trafię na jakis firmowy zjazd i będzie głośno. Ale na szczęście nigdy tak nie trafiłam. Bardzo miła obsługa, duże, przestronne pokoje, czajnik w pokoju, lodówka, dobre śniadania. I jeszcze cisza za oknem, bo położenie to kolejna zaleta tego hotelu. Czegos tam brakuje... szczegolnie, gdy się wchodzi do hotelu, ale to juz bardziej kwestia wystroju wnetrza.. Polecam..

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 883katarzynan
Zrecenzowano: 24 września 2019

Hotel położony w pięknym miejscu poza Kielcami w lesie ale z drugiej strony dojazd do centrum zajmuje niecałe 10 minut. Tak jak piszą niektórzy goście w weekendy odbywają się duże i głośne imprezy . My byliśmy zakwaterowani na trzecim pietrze w bardzo dużym apartamencie gdzie nie dochodziły żadne odgłosy z trwającego na dole wesela. W pokoju czysto schludnie zgodnie z czterogwiazdkowym standartem. Na śniadaniu stosunkowo spory wybór, systematycznie uzupełniane potrawy. Na -1 strefa dla dzieci jak również spa.Basenik mały ale są dwa jakuzzi i sauny. Przy wejściu informują,że jest to strefa nietekstylna. Sauny w porządku. Hotel posiada własny niepłatny parking. Obok powstaje spory aquapark.

Wskazówka dotycząca pokoi: trzecie piętro
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 13 września 2019

Personel był bardzo uprzejmy zwłaszcza w recepcji, przestrzenny pokój i łazienka, ale:
Zimna woda w jacuzzi, remonty, hałas i kurz, twarde łóżko, prostackie rozmowy za oknem pokoju przy wejściu do hotelu o godzinie nawet 23:00 i później, tandetne wykończenie hotelu, krzyki w czasie nocy słyszalne w pokoju pochodzące z bliska a tudzież daleka hotelu, szemranie w korytarzu i szuranie gumofilcami, bardzo slaby Internet, lichy basen, strzelanie płaszczem przez bonzów w lobby

Dziękujemy, 921adriank
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel jest oddalony od centrum Kielc ok 3 km ale jest położony w lesie dzięki czemu jest cicho i spokojnie. Pokój i lazienka duże i przestronne. Strefa wellness fajna z ciepłą wodą w basenie. Wyśmienite śniadania i obiadokolacje. W hotelu można wypożyczyć rowery i gokarty, jest plac zabaw, po sąsiedzku znajduje się park linowy. Jedyny minus to cienkie ściany w pokojach, słychać było, że ktoś obok ogląda telewizję. Mimo to w hotelu cisza i spokój (nie odbywały się akurat żadne imprezy okolicznościowe) Budowa e między 10 a 18 byliśmy poza hotelem.

Dziękujemy, abigail22017
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypad weekendowy. Pobyt przerosł nasze oczekiwania. Czyste pokoje, wygodne łóżko, pyszne śniadania, miły personel. Wszystko na plus. Basen i jacuzzi rewelacja. Będziemy wracać!!! Już planuje kolejny wyjazd.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarinaMarina93